Wpis z mikrobloga

@Aiko18: Na pierwszym eksperymencie procesowym z udziałem Adama Z., który odbył się w biały dzień, podczas największego zainteresowania sprawą takich miśków z automatami nie było. To zaczyna się robić coraz bardziej groteskowe. Rozumiem, gdyby to był niedoszły zamachowiec na prezydenta, czy coś w tym stylu....
@halfmaniac: a wiadomo o co chodzi?Teraz tez nagle to co bylo dementowane okazuje sie prawda.Ze jednak byli na moscie, ze montoring z przystanku jednak istnieje chociaz zaprzeczano przedtem ,ze na nim byla Ewa z Adamen .Etc Etc
@Aiko18: "Piotr Tylman Adam Z. nie brał udziału w eksperymencie procesowym gdyż odmówił w nim udziału tak jak i odpowiadania na pytania naszych pełnomocników. Występował za to w charakterze obserwatora. Przeprowadzono trzy próby tego samego scenariusza polegającego na zbiegnięciu po skarpie na sam dół, chwycenia manekina, a następnie przeciągnięcia go w stronę brzegu rzeki."
A te łośki z bronią w moro to przepraszam w jakiej sprawie? Ataku terrorystów się spodziewają?


@lavinka: też o tym pomyślałam, dziwna sprawa z aż taką ochroną.

Na pierwszym eksperymencie procesowym z udziałem Adama Z., który odbył się w biały dzień, podczas największego zainteresowania sprawą takich miśków z automatami nie było

(halfmaniac)

@Aiko18: ale z tego co kojarzę, o tym, że to nie Ewa z Adamem było mówione w kontekście
@Aiko18: ale Adam wziął udział chyba tylko w tym bieganiu po parku, więc pewnie chciał dołożyć kolejna czynność, żeby czasu było jeszcze mniej. Ktoś tam mocno myśli jak tutaj z tego wybrnąć.