Wpis z mikrobloga

Co jak co, ale bateria w #xiaomi #redminote3 pro (wersja na snapie) jest prześwietna. Przesiadłem się z LG G2, gdzie bateria już była bardzo dobra, ale takich czasów pracy na G2 nigdy nie osiągałem. Wynik jest powtarzalny, aczkolwiek dzisiaj udało mi się dobić do 5% baterii (normalnie przed snem jak go podłączam to ma 50-60% baterii).

Bluetooth był cały czas włączony (połączenie ze smartwatchem lg). Jeśli WiFi było nieaktywne to działał net LTE. Zasięg w mieście mam bdb. Zero gier, z 2h muzyki, 2h chrome, 30 minut GPSu z google maps, 30 minut tapatalk, 2h-3h wypok, ze 100 sms, dużo messengera. Jasność mam ustawioną na 60% + automat. Ogólnie jestem max zadowolony z tej baterii. (na wykresie widać skok ładowania - wrzucałem 4GB plik na kartę SD - podbił przy tym baterię o 1%)

#smartphone #telefony #chinskiecuda
Pobierz Lanc - Co jak co, ale bateria w #xiaomi #redminote3 pro (wersja na snapie) jest prześ...
źródło: comment_K2h7YrVnzzNRZVqeLjzVN52LewQEGfeU.jpg
  • 22
@Dirty_Digger: system mam po angielsku (mam oryginalny soft xiaomi, nie żadne chińskie cuda od sklepów). Apki po polsku, bo sobie zmieniłem korzystając z ADB locale na Poland. Tak więc jedyne co po angielsku to menu, dialer i przełączniki. Reszta po pl (nie korzystam z launchera miui tylko apex, do tego textra sms, chrome, solid explorer i quickpic jako galeria - tak więc większość stockowych aplikacji mam podmienione na swoje).
@Lanc: a masz takie coś że zawiesza ci się wifi? np zmieniasz sobie piosenki na spotify i w pewnym momencie następna nie chce załadować przez jakieś 15 sek potem leci i tak co jakiś czas? z początku myślałem że to moj net ale na innym telefonie jest normalnie
@Dirty_Digger: z wifi bez problemów. Jedyny problem (bug najnowszej wersji softu, naprawią w następnym OTA pewnie) - po odpaleniu telefonu łapie zasięg z minutę. Na wersji z którą przyszedł od razu po włączeniu miałem zasięg. Oprócz tego póki co zero problemów.

Co prawda aparat był lepszy w G2 (więcej szczegółów łapał) no ale cóż. Nie ta półka cenowa. Czekam na jakąś większą wersję Mi 5, bo jak się okazało 5,5" mi
@maks112: co najlepsze, dzięki dual led ciepłej i zimnej foty z lampą wychodzą o niebo lepiej niż na G2. Fakt, jest ziarno, ale kolory są o wiele lepsze. Foty z lampą na G2 wyglądały jak kupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ADB locale


@Lanc: Takie pytanko, też zamierzam od nich(spemall) kupić RN3P, ale jak jest z softem - w opisie jest że ma multilang, pisałeś że chcesz factory rom? Czy po zakupie sami się pytają czy mają wgrać
@L3AD3R: kupiłem na początku lutego. Wysłali następnego dnia po zakupie. Szło to potem 10 dni roboczych równo. Eu Express przynosi kurier DPD ;) Bez VATu wszystko.

@cinuk79: ja miałem wgrany oryginalny soft od xiaomi. Nic nie pisałem dodatkowo, taki przyszedł.