Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Jeśli uwierzycie i przypiszecie mi autorstwo tych paszkwili publikowanych przez IPN, potrzebne będą konsultacje międzynarodowych fachowców i autorytetów .Kolejny raz publicznie oświadczam nie złamano mnie nigdy nie współpracowałem agenteralnie z nikim nigdy w żaden sposób nie doniosłem na nikogo ,nie brałem pieniędzy za tak nikczemne działanie . .
  • 220
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Czemu nie apelowałeś o międzynarodowe śledztwo kiedy trzeba (po katastrofie Tupolewa z polskimi dyplomatami i dowódcami)? Jesteś egoistą do potęgi, masz za nic dobro kraju, a chronisz jedynie własny tyłek. Od razu widać, że byłeś donosicielem. Porównaj sobie postawę prawdziwego patrioty: http://www.youtube.com/watch?v=vvaO2qfZIWQ

Jeszcze bardziej świadczy o tym to widząc jakimi osobami się otaczałeś, kogo popierałeś i gdzie udzielałeś wywiadów. A najbardziej to jak wypowiadałeś się o swoich ofiarach, które
  • Odpowiedz
@lechwalesa: oczywiście. Bo Społeczeństwo zostało wytresowane, aby słuchało i nigdy nie podważało zdania autorytetów. A później się okaże, że światowej sławy fachowcy i autorytety, to również pieprzone śmieci z bezpieki.
  • Odpowiedz