Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Jeśli uwierzycie i przypiszecie mi autorstwo tych paszkwili publikowanych przez IPN, potrzebne będą konsultacje międzynarodowych fachowców i autorytetów .Kolejny raz publicznie oświadczam nie złamano mnie nigdy nie współpracowałem agenteralnie z nikim nigdy w żaden sposób nie doniosłem na nikogo ,nie brałem pieniędzy za tak nikczemne działanie . .
  • 220
  • Odpowiedz
@Estera-Rominska: Długo ukrywałam prawdę, ale skoro tak, muszę powiedzieć jak było. "
A było to tak: Jarosław, wielki dziewic polski, narodził się, tfu, zstąpił z niebios. I od razu odznaczał się wielkim patriotyzmem (jak był mały to rozpoznał Żyda). Gdy tylko poznał fakty, w jakiej sytuacji jest nasz kraj uzbroił dywizję czarnych kotów i nauczył ich walki. Do tej wielkiej patriotycznej grupy dołączył Antoni, wielki mistrz polskiego lotnictwa oraz nasz
  • Odpowiedz
@drezzo8484: A i do "współpracy" przyznawać się nie trzeba, bo z dokumentów i tego co od lat mówili ludzie z oryginalnej Solidarności wynika, że było to raczej podstawowe zajęcie aniżeli tylko "współpraca".
  • Odpowiedz
potrzebne będą konsultacje międzynarodowych fachowców i autorytetów


@lechwalesa: Sam byłeś uważany za "autorytet".

nigdy nie współpracowałem


@lechwalesa: Oczywiście, bo byłeś agentem-pracownikiem, a nie WSPÓŁpracownikiem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Byłeś, nie byleś, donosiłeś lub nie...
rząd Olszewskiego rozwaliłeś na tydzień przed wprowadzeniem dobrej ustawy, z kiszczakiem i innymi zbrodniarzami przy okrągłym stole dobrze się bawiłeś.
w naszych oczach nie istniejesz.
  • Odpowiedz
kolejny dzień i znowu to samo ... nie zrobiłem tego, nie zrobiłem tamtego... powtarzanie kłamstwa nie spowoduje nagle, że stanie się prawdą. Fakty mówią za siebie, bez powtarzania.
  • Odpowiedz