Wpis z mikrobloga

O jak skisłem mirki xD
Mam znajomą z którą raczej nie utrzymuję kontaktu, bo ona ciągnie w dół mocno i #patologiazewsi konkret oraz nikt z otoczenia za nią nie przepada.
Jakiś czas temu doszło do ostrzejszej wymiany zdań i teraz napisała do mnie #!$%@? wiadomości podsumowując je tekstem "Nie obchodzi mnie już kto ma rację w tej kłótni, ale Ty jej nie masz" xD xD kisnę xD
#logikarozowychpaskow
Swiatek7 - O jak skisłem mirki xD 
Mam znajomą z którą raczej nie utrzymuję kontaktu,...

źródło: comment_79LkK897vFBnqJyS6RZn4dgAEwp5mej6.jpg

Pobierz
  • 10
Ojejciu, co teraz? Wielce Pan logik @dylan61 NIENAWIDZI jak ktoś, czekaj, jaki? A idiotów, którzy nie potrafią pisać poprawnie po polsku też nienawidzisz? Bo jeśli tak, to używając logiki wychodziłoby na to, że nienawidzisz sam siebie, co byłoby bardzo smutne.
Niewiedzący co to logika? Po pierwsze nie ma jednej, absolutnej logiki, więc Twoje zdanie nie ma zbytnio sensu.
Oczywiście jestem miłą osobą i osobie z ułomnością intelektualną wytłumaczę jak krowie na rowie
@Swiatek7: Hehehe "osobie z ułomnością intelektualna" - taki właśnie twój poziom ze musisz sie zniżyć do jakiegoś prostackiego obrażania. Co ciekawe i tak to najmądrzejsza cześć Twojej wypowiedzi. To naprawdę urocze ze zmarnowałeś pewnie z 15 min po to żeby bronić głupoty która palnąłeś wcześniej. Powtórzę - nie ma nic nielogicznego w tym zdaniu. Twoje założenie ze gdy cos kogoś nie obchodzi to wtedy o tym nie mówi jest błędna. Kończę
@dylan61: i serio po skończeniu gownostudiow czy tam w ich trakcie jesteś tak wielka osobistością w świecie nauki i logiki ze musisz obrażać ludzi którzy wskazali na Twoje braki w rozumowaniu?
@dylan61: o jak kisnę z ciebie xD
A teraz: kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie: taki właśnie jest Twój poziom, że musisz się zniżyć do jakiegoś prostackiego obrażania. Chociaż reprezentujesz tak niski poziom, że pewnie musiałeś podskoczyć :D Przejrzałem Twój profil, nie jest to pierwszy raz jak popisujesz się swoją głupotą pod postem, który miał coś w sobie z matematyki :)
A Ty co, matematyka na uniwerku i drugi Stefan