Wpis z mikrobloga

@Ex3: moze mam talmudyczne spojrzenie na swiat. Ale to dlatego, ze juz dlugo patrze na ten swiat. I jakos twoje slowa nie sprawdzaja sie w konfrontacji z przeszloscia.
Subiektywizm. Wiadomo, ze zla bedzie mama ktora powie: nie mam na adidasy za 500zl. A dobra taka co zadtaw sie a postaw sie. Na krotka mete.
Pilnowalem swoloczy z PO i to byla tragedia ekonomiczna. Kolesiostwo etc niegospodarnosc.

Wybacz po 100 dniach rzadow
@Ex3: nie tlumaczy jak ma sie zla wole. W taki sposob jak chce sie psa uderzyc kij sie znajdzie. Dla mnie jedno jest wazne wprowadzenie zmian. 100 dni dostala kopacz mimo, ze jej sie nie nalezalo. A pis nie mial jednego dnia.
Przejrze twoje wpisy z lat rzadow bandy popsl. Zobaczy czy jestes hipokryta
@Ex3: To się nazywa polityka, trzeba naobiecywać bo inaczej ciemny lud nie zagłosuję. W demokracji partia przekupuję obywateli za ich pieniądze. W innych ustrojach to najmądrzejszy i najsprytniejszy polityk obejmuję władzę, poprzez walkę polityczna.
@paziu: aaaa widzisz. Mysle sobie co ten kretyn pala. Szukam co to za nazwa. A ty nazwisko zes napisal. Dobrze znasz poslow PiS. I skad wiesz ze kles cokolwiek placi? Podejrzewasz o to co sam robisz?

To zapytam ciebie jako specjalisty od platnych sweet komciow. Kto placi Ex3?
@HomofobicalEuphoria:

i kto tu troluje. ?

ty, bo widzę cię w każdym miejscu tutaj, gdzie jest coś związanego z polityką i non stop pieprzysz to samo. normalni ludzie nie robią takich rzeczy godzinami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Frajer. Hmmm. Lepiej to niz ku...wa jak Ty ;)

no tak, gadaj z dupą, to cię osra ( ͡° ͜ʖ ͡°)