Wpis z mikrobloga

@john-srnith: Nie wiem czy ktokolwiek mogl lepiej od Pana skomentowac cale to zamieszanie wokol Lecha Walesy. Tak prosty i tak madry komentarz. Nic dodac nic ujac.
Pozdrawiam.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Och dziekuje. Wiele osob od lat madrze doradzalo Walesie. On jednak brnial i brnie w klamstwo coraz bardziej i bardziej.
Juz tak bardzo w tym ugrzazl ze trudno mu sie ruszac.
Mezczyzni maja problem z mowieniem przepraszam. A Walesa to juz wogole takiego slowa malo uzywa.
Mysle ze to cos co sie wynosi z domu. Jesli dzieci widza ze Ojciec uzywa slowa przepraszam w stosunku do matki i innych to sami przepraszaja.
W meskim swiecie slowo przepraszam rowna sie z tym ze jest nam przykro i sprawa zalatwiona. Jednak w zenskim swiecie po przeprosinach trzeba wysluchac jak kobiecie bylo przykro. To czesto nas, mezczyzn odstrasza do mowienia przepraszam.
Walesa byl wychowany bez ojca a z ojczymem ktory z jego matka mial jeszcze kilkoro dzieci.
  • Odpowiedz
@john-srnith: I wlasnie o to w tym wszystkim chodzi. Tak Pan madrze to napisal. Dlaczego brnac dalej w te klamstwa. Dlaczego nie pokazac skruchy i nie przeprosic?
Wychowalam sie w domu gdzie Pan Walesa byl guru. Nie bylo wspanialszego i wiekszego czlowieka dla moich rodzicow i dziadkow. Byl wielkim bohaterem. Bylam dzieckiem ale pamietam do dzis z jakim szacunkiem moja rodzina mowila o Panu Walesie . I jest nam bardzo
  • Odpowiedz
@kasia7979: Ludzie wierza w to co im sie mowi, i w informacje ktore im sie podaje. Pan Walesa byl promowany w zrodlach masowego przekazu na taka osobe i ludzie wierzyli w mit takiego czlowieka. Podczas prezydentury L Walesy byl niepisany kodeks dziennikarski aby o prezydencie nie pisac zle. Poprawiac jego bledy stylistyczne i pokazywac w jak najlepszym swietle.
Obecnie wiemy ze wielu z tych dziennikarzy tez byli tajnymi wspoplracownikami.
Lech Walesa w moim przekonaniu to postac tragiczna. Z jednej strony w jakims sensie przypadkowy bohater. A z drugiej dran. Taka swoista ambiwalencja cech...
Nie znam tego czlowieka osobiscie ale znam ten typ charakteroroligiczny.
Jestem przekonany ze jego zona i dzieci nie uslyszaly w zyciu ze strony ojca slowa przepraszam.
A kazdy ma za
  • Odpowiedz