Wpis z mikrobloga

@Gh0st: Chodziłem z nim do szkoły, grałem wielokrotnie na boisku, skubaniec był naprawdę rewelacyjny i wyraźnie odstawał od reszty. Mój tata ciągle powtarzał, że zobaczymy go w reprezentacji, co mimo wszystko brzmiało trochę śmiesznie, ale po latach oglądaliśmy razem mecz gdzie wybiegał na boisko w koszulce z Orzełkiem... :D
Trochę mu się ta kariera nie powiodła idealnie, ale pozytywny chłopak. :)
@Adrian00: Sądzę, że każda Kaśka ma przerąbane w gimnazjum po serii reklam tej margaryny. Tak jak ja miałam przerąbane, jak jakaś dziewczyna z telenoweli miała na imię tak, jak ja. A miałam takie rzadkie imię, to się zrobiło zaraz po tym filmie modne (stąd wysyp Paulin w połowie lat 90, od razu widać, co mamusie w ciągu dnia oglądały).
@Adrian00: Rany jak to było. Jedna aktorka grała dwie osoby, kojarzę tylko z reklam na Polsacie. Paula i Paulina? Jakoś tak. A już wiem, wyguglałam, leciał w 1998. To by się zgadzało.
Trochę mu się ta kariera nie powiodła idealnie, ale pozytywny chłopak. :)


@rasta: Idealnie nie ale biorąc pod uwagę ogół piłkarzy to i tak nie powinien narzekać. Na zachodzie mu nie wyszło ale w Polskiej lidze ma renomę i jak nie popłynie to raczej do końca kariery spokojnie jeszcze wiele pogra.