Wpis z mikrobloga

20 marca kończy mi się umowa w #play. Czekać na telefon z ofertą, czy już mogę zadzwonić na infolinię? płacę 40 zeta za 1 GB neta + bez limitu sms/mms i rozmowy na kom. na stacjonarne 0 minut, co mnie #!$%@? niemilosiernie. Dam radę coś ugrać, jeśli będę chciał abonament za 30 zł max, czy #!$%@?ć do innego operatora jako nowy klient? Wołam @Cisek44 #orange #plus #tmobile #siecikomorkowe #virginmobile #mobilevikings
  • 13
@nieeeeeeee: Też mam podobny dylemat, płacę 50zł za 2gb i resztę no limit. Wydzwaniają do mnie, max co chcieli mi zaproponować to 7gb za 40zł. Jakiś Mirek robił AMA ostatnio, napisał, że najwięcej się wyciąga wysyłając pisemne wypowiedzenie, przed końcem umowy. W dodatku napisał, że tylko słuchawka może się targować. Ja w zasadzie zdecydowałem się przejść do nju gdzie za 10gb i resztę no limit zapłacę 29zł.
@widmowy_dziobak: no to lepiej, lepiej. tylko kurde zapomniałem złożyć wypowiedzenie i teraz muszę czekać 3 miechy dodatkowo... Dodam, że play nalicza jakieś 7 albo 5 złotych (mendy jak #!$%@?) od jakiegos roku za niezapłacenie faktury w terminie. Oczywiście dawniej #!$%@? smsy: ZAPŁAĆ FAKTURĘ PEDALE! Teraz jest cisza i liczą, że nie zapłacisz ;) masz jakieś minuty/transfer za granicą?
@nieeeeeeee: moje doświadczenia z play - dobrą umowę dostałam dopiero wtedy, jak im rzuciłam wypowiedzeniem. więc warto taktycznie wypowiedzieć umowę i czekać na rozwój sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlaczego musisz czekać 3 miesiące?
@pollyanna: muszę dorwać umowę i sprawdzić ;) pytanie tylko kiedy przystopowac w negocjacjach i po ilu telefonach się zgodzić :D coś tam kojarzę, że playowi teraz się pod dupą pali i może będą jeszcze lepsze oferty :D
@nieeeeeeee: przystopuj jak dojdziesz do wniosku, że oferta Ci odpowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepiej zorientuj się w ofercie konkurencji i wtedy będziesz mógł im sugerować opcje, np. że inna sieć ma to taniej czy coś, wtedy wiadomo że jesteś ogarniętym klientem i nie zrobią Cię w bambuko ( ͡ ͜ʖ ͡)
@nieeeeeeee: Przenieś swój numer do Orange na kartę i aktywuj usługę w ramach której możesz dzwonić bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, wysyłać SMS bez limitów do wszystkich sieci komórkowych, a dodatkowo masz jeszcze 8 GB na surfowanie w internecie. Po wykorzystaniu środków z pakietu możesz nadal bezpłatnie korzystać z intenetu z ograniczoną prędkością transferu. Usługa kosztuje 28 zł: http://oran.ge/1Xitm9a doładowując konto za 30zł w planie Orange Free dodatkowo
@nieeeeeeee: Nie jest to ref link. Przeniesienie do oferty na kartę realizowane jest jedynie w salonie i tam załatwiasz wszystkie formalności, oczywiście nie jesteś zobowiązany umową . Sprawdź tylko czy u Twojego obecnego operatora wszystkie dane są aktualne głównie chodzi o dowód osobisty.