Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Już z tej upublicznionej dokumentacji można bezdyskusyjnie udowodnić nawet największym przeciwnikom i niedowiarkom kłamstwa . .Czekam na więcej szczególnie na donosy by wykazać a raczej Te nazwiska wykażą że to nieprawda że nie mieli prawa tu się znaleźć że to jest robione fabrykowane że to podróbka przez innch speców .
  • 136
  • Odpowiedz
@Ianus: To jest kwestia...priorytetów myślę. Po pierwsze stabilne państwo, w tle to historyczne śledztwo ewentualnie. Nie my powinniśmy sie tym zajmować, ani nie ONI kimkolwiek są. Emocji nie da się rozsądzić czy wytłumaczyć. Dlatego to nasze dzieci lub wnuki lepiej to zrobią...uczciwiej chyba. Teraz Polacy sa atakowani zewsząd, są świadkami tego szczucia...i nie mogą tego zrozumieć. Ok...rozumiem o czym mówisz, rozumiem intencje...ale chyba nie wziąłbyś na siebie kwestii osądzenia Wałęsy,
  • Odpowiedz
@grzewik: Dzięki za zwrócenie uwagi na tego Pana. Nie wiedziałem wcześniej o nim i jego dokonaniach. Teraz zapamiętam. Jak mnie kiedyś będą pytać moje dzieci dla przykładu jak to było, będę miał o jednego bohatera więcej im do przedstawienia. Dzięki jeszcze raz.
  • Odpowiedz
Szkoda czasu, jak to ktoś mądrze napisał, mądremu dwa słowa starczą, a głupcu i referat za mało. Wałęsa to zdrajca, dzięki tej esbeckiej ku...e powstało coś zwanego III RP - czyli faszystowska, socjalistyczna organizacja do #!$%@? Polaków.

I nie, Polska nie jest wolnym krajem! Żaden reżim nie został obalony. Ba, on ewoluował - III RP to kontynuacja PRLu, z tym że gorsza, bo teraz faszystowskie zapędy państwa kryje #!$%@? o demokracji, 25
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Powiedz bolek czy wódkę piłeś z nimi tak szczerze, dobrowolnie, czy zmusili cię torturami? Jak czułeś się wznosząc toasty za towarzyszy z pzpr gdy oni strzelali do twoich "kolegów"?
  • Odpowiedz