Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Już z tej upublicznionej dokumentacji można bezdyskusyjnie udowodnić nawet największym przeciwnikom i niedowiarkom kłamstwa . .Czekam na więcej szczególnie na donosy by wykazać a raczej Te nazwiska wykażą że to nieprawda że nie mieli prawa tu się znaleźć że to jest robione fabrykowane że to podróbka przez innch speców .
  • 136
  • Odpowiedz
@Kaika: Ludzie mają już dość budowania na kłamstwie, tak trudno to zrozumieć? Polacy chcą odzyskać Polskę z łap bandyterki która przejęła go na spółkę z komunistami. I nie zrozum mnie źle - nie jestem "pisowcem". Jestem przekonany, że w szafach esbeków i wsioków (a najcenniejsze w Moskwie i Berlinie) są teczki również polityków PiS.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: a jakby wypłynęły niedługo jakieś materiały audio (nieważne czy potwierdzające czy zaprzeczające Pana współpracę) to też zaprzeczałby, że to Pana głos? pytam tak z ciekawości
W naszym wszechświecie nic nie jest 100% pewne, ale to kwestia prawdopodobieństwa, Jakie jest prawdopodobieństwo, że są sfałszowane? Chyba jednak małe; do tego uwzględniając jeszcze inne fakty... Z całym szacunkiem, powinien Pan zmierzyć się z prawdą. Będzie bolało, ale krócej niż ciągłe próbowanie przekonać
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Jak już wcześniej wspomniałem nie warto się wysilać i tłumaczyć tym co tłumaczeń nie przyjmują, z założenia nie mieli takiego zamiaru. Nie wiem czy nawet czytają pańskie posty. Jest nagonka na pana, wytworzona przez obóz a może obozy polityczne, którym nie chodzi o prawdę. Kierują się własnymi celami i dla nich „Cel uświęca środki”. Miniony system był zły i każdy żył w strachu tak się przyjęło. To jak nazwać
  • Odpowiedz