Wpis z mikrobloga

Panie Cenckiewicz PRZEPRASZAM PANA i dziękuję że opublikowane zostały te materiały .

Ja załamałem się wtedy kiedy dowiedziałem się że zniszczone zostały około 72 tomy z mojej działalności ,i że zniszczono 14 tomów przygotowanych na moje sądzenie a pozostawiono tylko niewiele .Wiedziałem że podrabiali ale wiedziałem że udowodnić w tych warunkach będzie trudno , a wręcz nie możliwe .Popełnili jednak błędy , które z opublikowaniem będą wychodzić .Nie mam dziś pretensji do Pana wręcz przepraszam bo w prowadzili Pana w błąd właśnie nad produkcją którą wykonali w którą trudno nie uwierzyć .Jak będzie miał Pan czas to zapraszam na pogadanie .Dziękuję też Panu Friszke który naprowadził mnie na ich błędy powiedział na przykład że nie przypuszczał iż tych spotkani było tak wiele .No i właśnie było bardzo niewiele a Oni by brać pieniądze wykazywali że się spotykają . . Życzę owoców w tej skomplikowanej Pana pracy L.Wałęsa
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#walesapopolsku

Panie Cenckiewicz: PRZEPRASZAM PANA i dziękuję za to, że te materiały zostały opublikowane.

Załamałem się wtedy, gdy dowiedziałem się, że zostało zniszczonych około 72 tomów akt opisujących moją działalność, oraz że zniszczono 14 tomów akt przygotowanych do sądzenia mnie. Pozostawiono z tego tylko znikomą ilość. Wiedziałem że dokumenty podrabiano. Wiedziałem też, że udowodnić niewinność w tych warunkach będzie trudno, a wręcz że będzie to niemożliwe. Jednak oni popełnili wiele błędów. Błędy te będą się ujawniać wraz z publikowanymi dokumentami.

Nie mam dziś pretensji do Pana - Panie Centkiewicz. Jest mi tylko przykro, że został Pan wprowadzony w błąd. Wytworzono tak obszerny zakres akt, że aż trudno w nie nie uwierzyć. Gdy będzie miał Pan czas to zapraszam Pana na rozmowę. Dziękuję też Panu Friszke, który naprowadził mnie na trop ich pomyłek. Powiedział na przykład, iż nie przypuszczał, że tych spotkani było tak wiele. Okazuje się, że ich właśnie było bardzo niewiele. A oni po to, by brać pieniądze, wykazywali, że się ze mną spotykają.

Życzę owoców w Pańskiej skomplikowanej pracy.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie! Był Pan, jest i będzie dla nas symbolem wolności i wyzwolenia spod sowieckiej okupacji. My, ten tzw. "gorszy sort" jesteśmy świadomi tego jak aparaty bezpieki manipulowały rzekomymi teczkami na działaczy opozycji. Spełniły się Pana słowa "Dzisiaj nosicie mnie na rękach, jutro będziecie mnie opluwać". Polska znów została podzielona, Panie Prezydencie, przez człowieka zaślepionego nienawiścią i kompleksem mniejszości. Człowieka, który 13 grudnia spał do południa i teraz za
  • Odpowiedz