Wpis z mikrobloga

Panie Cenckiewicz PRZEPRASZAM PANA i dziękuję że opublikowane zostały te materiały .

Ja załamałem się wtedy kiedy dowiedziałem się że zniszczone zostały około 72 tomy z mojej działalności ,i że zniszczono 14 tomów przygotowanych na moje sądzenie a pozostawiono tylko niewiele .Wiedziałem że podrabiali ale wiedziałem że udowodnić w tych warunkach będzie trudno , a wręcz nie możliwe .Popełnili jednak błędy , które z opublikowaniem będą wychodzić .Nie mam dziś pretensji do Pana wręcz przepraszam bo w prowadzili Pana w błąd właśnie nad produkcją którą wykonali w którą trudno nie uwierzyć .Jak będzie miał Pan czas to zapraszam na pogadanie .Dziękuję też Panu Friszke który naprowadził mnie na ich błędy powiedział na przykład że nie przypuszczał iż tych spotkani było tak wiele .No i właśnie było bardzo niewiele a Oni by brać pieniądze wykazywali że się spotykają . . Życzę owoców w tej skomplikowanej Pana pracy L.Wałęsa
  • 189
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Bolek mówi prawdę. Film jest zmontowany przeciwko niemu. Wystarczy przyjrzeć się faktom. Z samego zachowania psychologicznego można wywnioskować. Jest w 100% szczery. A wobec niego snują teorie spiskowe bo mają bul dupy jak ta walentynowicz. Wałęsa miał kontakty z bezpieką ale nie był agentem. Był w 100% po stronie robotników. Niezależnie od tego czy na kogoś kablował w latach 70 za pieniądze i później wypowiedział posłuszeństwo temu systemowi -
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Ok, pierwszy etap, czyli przeprosiny dla Profesora Cenckiewicza, ma już Pan za sobą. Teraz czas przeprosić także Krzysztofa Wyszkowskiego oraz rodzinę śp. Anny Walentynowicz za te wszystkie słowa, które wypowiedział Pan pod jej adresem. Da Pan radę. Wierzymy w Pana.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Pocieszam Pana Panie prezydencie, że w czasach kiedy pan próbował gasić walki między milicją a robotnikami w 1970 roku, wielu Żołnierzy Niezłomnych czy ich potomków wykańczano po cichu i skutecznie w polskich psychuszkach otumaniając ich środkami psychotropowymi a potem elektrowstrząsami aż do fizycznej likwidacji. Nikt sie nimi specjalnie nie interesował.
  • Odpowiedz