Wpis z mikrobloga

Panie Cenckiewicz PRZEPRASZAM PANA i dziękuję że opublikowane zostały te materiały .

Ja załamałem się wtedy kiedy dowiedziałem się że zniszczone zostały około 72 tomy z mojej działalności ,i że zniszczono 14 tomów przygotowanych na moje sądzenie a pozostawiono tylko niewiele .Wiedziałem że podrabiali ale wiedziałem że udowodnić w tych warunkach będzie trudno , a wręcz nie możliwe .Popełnili jednak błędy , które z opublikowaniem będą wychodzić .Nie mam dziś pretensji do Pana wręcz przepraszam bo w prowadzili Pana w błąd właśnie nad produkcją którą wykonali w którą trudno nie uwierzyć .Jak będzie miał Pan czas to zapraszam na pogadanie .Dziękuję też Panu Friszke który naprowadził mnie na ich błędy powiedział na przykład że nie przypuszczał iż tych spotkani było tak wiele .No i właśnie było bardzo niewiele a Oni by brać pieniądze wykazywali że się spotykają . . Życzę owoców w tej skomplikowanej Pana pracy L.Wałęsa
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnie też nie chciało się wierzyć lź tak brali co niektórzy pieniądze no jeśli ja nie brałem ja to ktoś na moje konto


@lechwalesa: pan to przecież tylko w totka regularnie wygrywał jak to opisała pańska żona w swojej książce
  • Odpowiedz
@lechwalesa: tzn. teoretycznie jest możliwe, że SB kryło innych agentów w stoczni pod superBolkiem. To byłaby sprytna i skuteczna konstrukcja. No bo czy w stoczni był tylko jeden jedyny TW Bolek czy był to po prostu Superbolek w sprawach stoczni?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Wałęsa, tutaj nawet nie chodzi o te dokumenty! Może coś pan tam miał na sumieniu, może wstyd panu za te czasy kiedy się dał pan podejść, bo każdy ma chwile słabości, a już w ogóle zwykły robotnik za czasów PRL, któremu wydaje się że Pana Boga za nogi złapał. Nagle, uznanie, salony, kasa, bankiety, klepanie po ramieniu, ładowanie do głowy teorii że to dla dobra narodu, ludzi, przyjaciół,
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Nawet jeśli pan udowodni fałszerstwa CZĘŚCI donosów to pozostanie cała reszta.

Cała reszta donosów pozostanie nie podważona.
Nic panu nie da podważenie wiarygodności części donosów.
  • Odpowiedz
@look997: już kilki wyjaśniałem czem jest fatamorgana ale chyba żeś chopie Ty toże jakie gimnazjum ukończył... powinieneś samodzielnie znaczy się zaciąć myśleć.. główkom poruszyć co nieco... ta wspłpraca z SB w 1970 roku to była dokładnie 10 lat niby wcześniej niż w ogóle elity inteligencja Lecha Wałęsę wybrała jak przez płot Stoczni bezrobotny Wałęsa przeskoczył do innych zwykłych kolegów roboli... i dopiero z poparciem elit inteligentów Wałęsa ostrożnie zaczął być
  • Odpowiedz