Wpis z mikrobloga

Mirki, taka sytuacja sprzed 30 minut. Zjeżdżam sobie z Mostu Łazienkowskiego w stronę Saskiej Kępy, włączam się do ruchu bo wpuszcza mnie samochód, który stoi w korku do wjazdu na most i nagle zajeżdża mi drogę czarna vectra kombi WX268YA i gdybym ostro nie zahamował to skasowałby mi lewy bok.

Gość wciska się przede mnie i wjeżdża na ślimak na most, a przez szybę pokazuje środkowy palec i głupio się śmieje. Jedzie w korku na wjazd jakieś 5km/h, więc zastanawiałem się czy nie wyjść i wyjaśnić mu zasad zmiany pasa i kultury, ale zjechałem trochę dalej i nagrałem go jeszcze z przodu (całe wymuszenie mam też nagrane z kamery na szybie, gdybym kiedyś bardzo się nudził i chciał się tym podzielić).

Gość powoli wjeżdża na ślimak, #!$%@? z daleka środkowym palcem, ale jak zauważa, że kręcę to zaczyna machać tylko ręką, a potem odsuwa szybę i drze się, "do szpitala! do szpitala!"( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uspokoiło mnie to bo zorientowałem się, że musiałem mieć do czynienia z osobą niepełnosprawną umysłowo, która właśnie jechała do szpitala przebadać się. Pozdrawiam tego Pana i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
#piratdrogowy #warszawa
  • 15
@Ipaq: dałem sobie spokój już. Wystarczyło, że nie musiałem pić rano kawy w pracy:) Nagrania też nie będę wrzucał bo jak mówi majtek Starbuck do kapitana Ahaba (ten ogarnięty żądzą zemsty) w Moby Dicku "hungering for vengeance against a 'dumb beast' is blasphemous". Co w wolnym tłumaczeniu znaczy, szkoda czasu na debili:) Miłego dnia Mirki!