Wpis z mikrobloga

Zapewne 3/4 mirko kojarzy już bohatera #incore00gate, jeśli nie to tu jest wszystko opisane. Nasz drogi @Incore00 wydaje się być specyficznym osobnikiem, dlatego dobrze aby więcej osób kojarzyło z kim mamy do czynienia, widać to ładnie w tej historii ale jak zobaczyłem to co widać niżej to prawie oplułem monitor ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto jeszcze ma hamulce wywołujące rozlewanie się krwi w oku (i zderzak do zrobienia, może nie wytrzymał przeciążeń)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety zmienność uszkodzeń (raz ma zderzak do zrobienia z tyłu, raz z przodu) sugeruje że nie ma żadnego BMW, chociaż to zapewne już bez znaczenia bo i tak podobno mu spłonęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki no i w sumie #motoryzacja
źródło: comment_DzwnSErgDPpBZsfJbbjIHyMuocFgyDSb.jpg
  • 24
@voorhees: to może sam nie wie czy ma uszkodzony przód czy tył ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż tak daleko nie chciało mi się grzebać, wystarczyły mi te dwie historie powyżej, nie wiem co ten człowiek ma w głowie.
@xetrov: @voorhees: @bimbadil:

z niego jeat taki kozak ze nawet kradzione bmw kupil XDDD #!$%@? zaraz pekne

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=286232

jego komentarze to tez niezly rak. Zgrywa znawce a ma bejce od kilku miechow xD juz nawet pomijam fakt ze tych hebli od M5 by nie zalozyl dp tych smiesznych felg, kolejna sciema. I chcial ta bete przerobic na kolejna M5 #!$%@? w dizlu, #!$%@? #!$%@? debil jak ja nienawidze takich
Na 100% wiem, że był uderzony w lewy tylny błotnik, ale była wspawywana cała ćwiartka, więc zostało to zrobione porządnie


@Messix: taki tam szczegół ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wychodzi na to że on faktycznie ma to BMW, w takim razie nawet nie wiem co gorsze - ewentualne zmyślanie całej historii czy prawda.
@xetrov: ale smutne, robić z siebie #!$%@?ę dla 500zł i te wszystkie maile i straszenie się prawnikami... kto ma na to czas w ogóle?
Mam nadzieję, @Incore00 że cię ktoś ciemną nocą na mieście przyuważy i znienacka cię mocno cię przytuli raz z prawej, raz z lewej strony. Tak żebyś zrozumiał, że świat byłby lepszym miejscem, gdybyś nie był taki złośliwy i zgorzkniały. Może jeszcze na odchodne cię pogłaszczą po głowie,