Wpis z mikrobloga

@bimbadil: On poniżył Cię bez mrugnięcia okiem, już myślałem że twoje znalezisko to błaganie wykopu o pomoc w tej sprawie , musisz naprawić swoje dobre imię !!! ;-) Jak mu podarujesz to będzie z kolegami na ławce siedział i mówił do kolegów sebixów " no już miał mnie na widelcu, bym miał #!$%@? ale okazał się #!$%@?ą i nie złożył na mnie donosu"
  • Odpowiedz
@bimbadil: ale wiesz że gościu nie jest szczery z tą skruchą? To znaczy jest. Żałuje że się nie dałeś #!$%@?ć. Co to w ogóle znaczy że go oszukali, to on też może oszukiwać? Poza tym wychodzi na to z komentów na allegro że nie jesteś pierwszym jeleniem którego oszukał, jesteś pierwszym który chce coś z tym zrobić i zesrał się z tego powodu. Nie odpuszczaj gościowi, #!$%@? nie żałuje za
  • Odpowiedz
@bimbadil: Hej , przeczytałem wczoraj Twoje wpisy i mam kilka wnisków
1. http://allegro.pl/komputer-sprawny-i5984195232.html - Tutaj powinno byc jak najwiecej zdjec, bardzo dokladny opis co sprzedajemy.
2. Nie ważne czy kolega, mirek, handlarz, allegrowicz to zawsze traktuj tak samo - z dystansem jak sprzedajesz takie części bo wychodzi takie coś jak teraz
3. Zawsze pisz pisma a nie korespodencje na wykopie czy telefony etc
4. Bądź zawsze opanowany i jak druga strona nie wytrzyma i puści serie wyzwisk - Wygrałeś ;)
  • Odpowiedz
@bimbadil: @andziorka: Rozumiem, że gość jest #!$%@? i wykorzystuje wasz błąd, ale niestety za błędy się płaci. I bawi mnie logika mirasów, jak kitajec się jebnie na aliexpress to nie mają skrupułów wykorzystać, a jak mirasek się jebnie, to olaboga jaki biedny. Prawo Kalego w praktyce.
  • Odpowiedz
@3edcvfr4: Nie koniecznie :) Wykorzystał nasz błąd ale nie wziął pod uwagę swoich błędów. Chciałem mu oddać kasę. Kilkakrotnie. Przeczytaj całość i wróć się wypowiedzieć.
  • Odpowiedz
@bimbadil: Przeczytałem całość, nie wiem jakie jest prawo i regulamin allegro, ale sam jakbym dostał zestaw częściowo niezgodny z aukcją, to wolał bym żeby w jakiś sposób zostało mi to zrekompensowane zamiast wysyłania z powrotem całego. Konwersacje na wykopie kontra umowa kupna-sprzedaży, która jest zawierana podczas sprzedaży na allegro też zdecydowanie na jego korzyść.
  • Odpowiedz
@3edcvfr4: tyle,że on zrobił to z premedytacją. Gdzieś tam w mailach dał do zrozumienia,że to wyłapał, nic nie powiedział. Wpłacił kasę i kozak paragrafami strzelał. Jakby w aukcji wypisana była gorsza karta graficzna to na pewno odezwałby się przed zapłatą ;).
Owszem za błędy się płaci toteż chcieliśmy oddać kasę w zamian za zwrot towaru,koszt transportu chciał pokryć brat,żeby tamten nie był stratny. Ale jak przyznał sam incore, chciał nas
  • Odpowiedz
tyle,że on zrobił to z premedytacją.


@andziorka: Wystawił aukcję z błędem? Przecież na podstawie ustaleń z mirko nie mógł wiedzieć że coś sknocicie.

Gdzieś tam w mailach dał do zrozumienia,że to wyłapał, nic nie
  • Odpowiedz
@3edcvfr4: To stary oszukaniec zobacz sobie w powiązanych do znaleziska np. z Benchamarku pod koniec wszystkich postów albo komentarze na Allegro. Każdy inteligentny i uczciwy człowiek który umawia się na konkretną transakcję chociażby na Mirko, ale z wystawieniem dla bezpieczeństwa przez Allegro, bo kasa jest niemała, po czym dostaje towar zgodny z umową, a widzi, że w aukcji jest błąd nie robi z tego powodu problemu, #!$%@?. A jak chce
  • Odpowiedz