Wpis z mikrobloga

@bimbadil: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Takie przepraszanie jak on zrobił to takie łzy cwaniaka. Raz się nie uda, przeprosi i idzie dalej. Teraz już dostanie taką nauczkę i będzie to wszystko w papierach.
  • Odpowiedz
@bimbadil: tez nie tak dawno spotkalem na swojej drodze pewna bezhonorowa ku#we - pomagalem tej osobie, dzieki mnie osiagnela wiecej niz by mogla chciec - a jak przyszlo co do czego to kopnela mnie w dupe i zaczela straszyc prawnikami ;) Zabawne ze tacy ludzie najczesciej wspominaja jak wazny jest dla nich honor, ze slowo drozsze niz pieniadze itd heh ;-)
  • Odpowiedz
@bimbadil: Gość łgał, chciał naciągnąć, obrażał Ciebie i Twoją siostrę, powiedział przepraszam, więc mu odpuszczasz? A jakby Cię albo Twoją siostrę pobił i później przeprosił, też być odpuścił?

Dla mnie będziesz człowiekiem bez honoru, jeśli odpuścisz. A Twoja siostra będzie miała brata bez honoru.
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: Poproszę tą pastę na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@bimbadil: W miarę możliwości podawaj szczegóły. Do tej pory zlewałem takich ciepłym moczem, ale gdyby pojawiła się instrukcja jak szybko wykończyć takiego cwaniaka to uratujesz tym dupę wielu wykopowiczom, a mi dasz motywację do koszenia tego gówna.
  • Odpowiedz
@bimbadil: mamy 3:52, właśnie skończyłem czytać całą historię i mam jeden wniosek - znam to uczucie, kiedy po 'walce', w której przeciwnik po zwycięstwie okazałby się bezwzględny, ale przegrywa i zaczyna skomleć, bo wie, że wszystko teraz zależy od ciebie i twojej łaski. Będzie wymyślał o długach w ZUSie, zniszczonym życiu ojca, jutro pewnie babcia mu w tej historii umrze.
Pamiętaj - #!$%@? przeszedł i gdzieś tam w głębi przebija się
  • Odpowiedz
@bimbadil: ojej już konto usunął... Jaka szkoda ( ͡ ͜ʖ ͡)
A tak serio to zgłaszaj próbę wyłudzenia. Jeżeli to nie jest wyludzeniem to ja nie wiem co jest :)
  • Odpowiedz
@bimbadil: Masz miękkie serce i chcesz mu najwyraźniej popuścić i miec święty spokój. To zrozumiałe. Jednakże prawdziwie miękkie serce byś pokazał udowadniając mu, że oszustwo nie popłaca. Oszczędzisz w ten sposób problemów wielu innym i to o nich powinieneś myśleć, a nie o tym #!$%@? (bo to człowiek nie jest).
  • Odpowiedz
@bimbadil: napisałem do Ciebie w znalezisku, ale napiszę jeszcze raz tutaj - nie odpuszczaj kolesiowi. Jak już ktoś to ujął wcześniej, typ był wobec Ciebie bezwzględny gdy myślał, że ma Cię w garści, chciał Cię #!$%@?ć bez mrugnięcia okiem. Myślał że trafił na frajera, najpierw taki spoko w rozmowie na wykopie a potem leci po całości i po Twojej siostrze i straszy kodeksami. Ja sam nienawidzę takich cwaniaczków, bo gość celowo
  • Odpowiedz