Wpis z mikrobloga

Chciałby ktoś kupić vision spinnera II i kangertech protank 2 z dodatkowymi 5 grzałkami? Pytam bo się kurzy po przejściu na moda. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to śmiało na pw. Mam do nich oryginalne pudełka, a zdjęcia mogę porobić jutro.

#epapieros #epapierosy
  • 14
@beaverr: tu muszę się sprzeciwić bo taki franczyzowy punkt rozkręciłem do jednego z lepszych w mieście. Dowody sprawdzane są zawsze, jedynie co przechodzi to gdy wpada pięciu gimbusów i mają jednego znajomego z dowodem, który robi im masowe zakupy - na takie coś muszę się niestety zgadzać ;)
@krenszou: wiadomo, ja też jak kogoś ściągną z galerii i da mi kasę, ja tej osobie wydam towar i paragon to nic z tym nie zrobię, ale to inaczej wygląda jak np ostatnio lasce 3dni do 18 brakowało a np 12 latek próbuje.
ale są sensacje, że na franczyzie np sprzedają coś 100zł drożej bez paragonu i z gwarancją kierują do nas. ogólnie jak takie coś idzie w eter to jest
@beaverr: nie sądziłem, że ludzie takie akcje odwalają. Kwestia kto jest tym franczyzobiorcą - u nas ziomek na początku sam sprzedawał, później rozwinął się na kilkanaście punktów i wszystkiego pilnuje jak oka w głowie. Jak widać szkoda, że nie robią tak wszędzie bo później obrywa się przez jakichś pacanów. Jedyne co mogę przyznać to fakt, że poziom wiedzy w większości punktów jest tragiczny - nie ma obowiązkowych szkoleń co przekłada się