Wpis z mikrobloga

@najman: @funeralmoon: Jeśli chodzi o mapę 2d to niestety tak, ponieważ za późno odkryłem sposób którym można to było zrobić o wiele szybciej. Chyba że chodzi wam o mapę 3d... ale to też ręcznie każdy budynek. Większość budynków się powtarzała, ale to i tak masa czasu.
@MagicQ: Tego projektu już raczej nie będę aktualizował. Chociaż na początku miałem pomysł aby wykorzystać mapę 3d Rzeszowa którą wykonałem, i zrobić z
@najman: Już teraz nie jestem w stanie znaleźć konkretnego linku. Ale metoda opierała się na pewnej wtyczce do przeglądarki która robiła screeny google maps w wysokiej rozdzielczości i sama je sklejała (dodatkowo można było manipulować wyglądem mapy coś jak tutaj). Ja tylko ulice z google maps wyciągnąłem, budynki robiłem w 3d opierając się na zdjęciach google maps..
@SzarySznycel: Studiowałem grafikę na Wydziale Sztuki URZ.
@GrzegorzPorada: Dlaczego nie ma po francusku? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że język francuski jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie, jest tradycyjnym językiem elit kulturalnych. Dziwi mnie to, że coraz rzadziej jest on nauczany. Ja na ten przykład, aby zachęcić ludzi do jego nauki, gdy jestem zapytany o coś w języku obcym, odpowiadam 'vous parlez francais?'. A będąc we Francji to nawet Polakom. Niech nie robią