Wpis z mikrobloga

Mirki, mam spory problem... Jesteśmy z żoną 2 lata po ślubie, od razu zaczęliśmy starać się o dziecko, niedawno nam się udało. To niby jest ta dobra wiadomość. Ale... nie wiedziałem i starałem się to zrobić delikatnie i w końcu zrobiłem - poprosiłem o testy stwierdzające ojcostwo. Skutek: żona nie odzywa się do mnie od 3 tygodni i wyjechała do swojej matki.

Zapytacie po co wyskoczyłem z taką głupią prośbą? Głupie myśli i chęć potwierdzenia wszystkiego na papierze... I do tego fakt, że od kilku mięsięcy pracuje jak sama powiedziała w "dużej korpo z samymi facetami", z którymi zaczęła się integrować, wychodzić na piwo. Sam mam koleżanki w firmie, ale jej "wyjścia" były coraz dłuższe i częstsze...

nie wiem jak to teraz rozegrać...

#zwiazki #kiciochpyta #rozowepaski ##!$%@?
  • 367
@r_dest: powiedział facet, który natrzepał kilkadziesiąt postów dyskusji z gościem bo miał inne zdanie na temat wymyślonej sytuacji trolla. a teraz woła mnie już trzeci raz bo go za to sirius biznes wyśmiałam. no ale to ja mam ból dupy. ;)
serio miłego dnia, nie przejmuj się tak.
@KRSS: nie rozumiem problemu, Twoja, stworzona na potrzeby wpisu, żona jest co najmniej dziwna. Nigdy nie rozumiałem takich długich fochów, dla mnie to jakiś absurd. Miałeś prawo zapytać, ona miała prawo poczuć się urażona, ale ucieczka i foch są niedopuszczalne.

Tyle osób pisze jakieś farmazony o zaufaniu a tymczasem zaufanie jest budowane określonym zachowaniem danej osoby. Podejrzewam, że w tej konkretnej sytuacji jakieś podstawy były. Jeśli ich nie było i tak
@KRSS: pracuje w korpo... z mężczyznami... są wyjścia... haha
czyli jak kobieta nie pracuje, siedzi w domu, praktycznie nie wychodzi to już Mirki macie 100% pewności, że to wasz gowniak? jak kobieta będzie chciała zdradzić to zdradzi i może właśnie taka co za dużo nie robi bardziej się nudzi i ma za dużo czasu na głupoty... :P żaden mężczyzna nie ma pewności, że to jego dziecko, więc teoretycznie każdy powinien robić
@pasadena90: Kotku jak mówiłem nie chciałem Cie obrażać. Ja nie wątpie w to że możesz być świetną kobieta, tylko jaki jest stosunek takich ogarnietych kobiet jak ty do tych nieogarniętych pseudointeligentek z przerośnietym ego. Cieszy niezmiernie fakt że taka jesteś i też mnie baardzo szybko oceniłaś i jestem poniżej twoich oczekiwań, ale z chęcia umówiłbym się z taka pewną siebie kobietą ;) musisz być baaaardzo intrygująca.
@Songox25:

Jakieś karyny wypisują się tu o zaufaniu i fundamentach, gdy same mają pewność macierzyństwa.


Ale nie mają pewności czy facet jest wierny.

O ile masz faceta, bo rozwód po zapytaniu o testy na ojcostwo świadczą tak źle o danej osobie, że wątpię by znalazł się chętny.


Pytanie o testy na ojcostwo to taka miła forma oskarżenia o zdradę. Sam bym się wkurzył gdyby różowy kazał mi robić testy na ojcostwo
Ale nie mają pewności czy facet jest wierny.


@NormanCroucher: Czy gdy mężczyzna nie jest wierny, to kobieta może zostać wmanewrowania w cudze dziecko i co gorsza, czy ma obowiązek płacić na nie przez ponad dwadzieścia lat, nawet jeśli sprawa wyjdzie na jaw, ale za późno?
Nie porównuj wrobienia faceta w cudze dziecko do zdrady, bo w zdradzie oprócz kosztów psychicznych nic nie tracisz.

Przywoływanie takich wysokich statystyk i jednocześnie ignorowanie tych
@KRSS: ale wywołałeś burzę. Na mnie ten post nie zrobił takiego wrażenia a nawet zrobiłbym to samo gdybym widział, że coś jest nie tak.
Sytuacja jak z filmu:
Pewien Andrzej spotkał wizjonera biznesmena z Turcjii. Pamiętam jak przyjechał tutaj do Polski uzbrojony w smartfona, nowe Volvo z chęcią założenia firmy we Francji z Andrzejem. Andrzej wziął kredyt na założenie firmy, którą nazwali imieniem jego syna, wziął znajomych do pracy. Codzienne wyjazdy
Bo kobieta w ciąży potrzebuje oparcia a nie oskarżeń (tak, to było oskarżenie).


@oh_cherry: i magii przed sexem by zapldnic ją i prezentow itd... wex kobieto wy wszystko tylko chcecie, bo dziecko... dodawanie sobie tylko by ugrać. A potem to samo przy rozwodach robicie szantażujac, tak wlasnie poznaje sie kobiety, które tak robią. Zaufanie dla was jest tylko gdy wy je macie, a założe się, ze nie raz zrobiłaś imbe w