Wpis z mikrobloga

#lechwalesacontent a ja mam zasadnicze pytanie... czemu k---a 100% mediów trąbi o Wałęsie? przeciez tam jest kilka pudeł akt... niech Wałęsy będą i 3 segregatory, to reszta co? puste kartki? a może akta Kaczyńskich i całej reszty komuchow z rzadu dlatego tak n----------a na jednego walese zeby innych nie ujawnic bo w koncu ipn tez panstwowy...??? #neuropa #4konserwy #polityka #dobrazmiana
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siodemkaxx: Aha, no i osobiste moje zdanie jest takie, że trochę celowo puszczają Bolka pierwszego, bo badania na temat Wałęsy już prowadzono i pojawiło się wiele książek, opracowań. Czy jest tam coś na ludzi z PIS? Nie wydaje mi się. Mają u siebie kilku z PZPR, ale SB to już było by za grubo. Zresztą zobaczymy.

Coś jednak dało nietykalność Kiszczakowi i reszcie "generałów" przez te wszystkie lata. (również te
  • Odpowiedz
Mają u siebie kilku z PZPR, ale SB to już było by za grubo.


@KeyserSoze: Po pierwsze, TW to nie byli SB, tylko w duze mierze ofiary SB. A SB była w służbie PZPR. Dziwne dosyć masz przekonanie, kto był gorszy.

Po drugie, cha cha cha. Przykładem słowa prezydenta Kaczyńskiego o zdemaskowanym kłamcy lustracyjnym TW Piotr, rzeczniku prasowym prezydenta Kaczyńskiego: "No i co takiego się stało że szlachetny człowiek w
  • Odpowiedz