Wpis z mikrobloga

r------e mnie zaraz, cały czas myślę o takiej dziewczynie ( i wcale nie czuje się dobrze jak o Niej myśle ) ,którą poznałem 2 dni temu i się kochaliśmy, bardzo fajna ... tzn.. pasuje do mnie ;p ale wydaje mi się, że to taki typ osoby całkowicie bez serca i manipulantki, boję się że mam rację i nie napiszę do Niej z tego względu, z resztą gadalismy chwile po tamtej nocy ale jak zawsze jest strasznie gadatliwa, to tak ze mną nic nie pisze a i nawet napisała ,że "jest mi trochę głupio", jak mi było bardzo głupio.. ;/ i ,że "może się jeszcze kiedyś spotkamy" ale tylko tyle ;D (laska przez kilka lat nie miała mężyczyn if you know what I mean :P
No ale o co mi chodzi.. Jak się pozbyć tych j------h ciężkich dla mojego żołądka, uporczywych myśli ? Jeśli to jest zakochanie to stan 1/10 nie polecam.
Wołam ekspertkę @pitrasia oraz odpowiednie tagi, #logikarozowychpaskow #gorzkiezale #logikaniebieskichpaskow

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ossj: poczekaj, przejdzie Ci. jakbyś miał się później męczyć z charakterem -7/10, to po co Ci to, szkoda życia. są jeszcze dobre i uczciwe dziewczyny na świecie, szukaj dalej
  • Odpowiedz
@Ternax: @Asterling: Właśnie jakoś nawet popęd straciłem, co to s--s, chwila namiętności i nic więcej, przeżyłem masę lepszych uczuć chociażby na siłowni, nawet dzisiaj pchając 90 kilową loszkę z klatki piersiowej ;P @Ternax: No przejdzie wiem ale nie jest zbyt przyjemnie. No ona jest dziwna... z jednej strony mogłaby być toksyczna ale z drugiej bardzo mi pasuje :P
  • Odpowiedz
@ossj: Jeśli to typ manipulantki bez serca, to okaż jej tak samo mało serca. Zachowuj się, jakby nic się nie stało, pomilcz przez kilka dni, zajmij się swoim życiem. Potem wróćcie do normalnych rozmów, do których możesz spokojnie dorzucić seksualne podteksty. Sama się w końcu nakręci i zacznie zabiegać o kontakt.
Tymczasem jak się pozbyć tych uporczywych myśli? Po prostu nie skupiać się na tym tak bardzo. Życie to nie
  • Odpowiedz
@ossj: rozsądnym rozwiązaniem byłoby zostawić to w spokoju, no ale zapewne ciekawość zwycięży i wreszcie skusisz się odezwać do niej. im szybciej, tym lepiej. wtedy twoja ciekawość zostanie zaspokojona i będziesz mógł mógł stwierdzić "tak, miałem rację, teraz jestem pewny, że taka jest", bądź nie jest..., oczywiście... ;d w każdym razie nie uciekaj przed niczym, skoro chęć jest taka silna. i tak twoje obawy będą cię trzymać na dystans i
  • Odpowiedz
@ossj: no jak teraz w stanie zakochania dostrzegasz toksyczność, to po chwili w związku już chcialbyś sobie pewnie palnąć w łeb ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
jakby nie patrzeć, jedyną kartę handlującą w relacji damsko-męskiej ;d.


@bianco_cioccolata: xD

aha i nie musi to być zakochanie, to zwyczajna ekscytacja przed nieznanym i pociągającym ;d


@bianco_cioccolata: ja tak główkuję ,że dała mi masę atencji... wszystko co mówiłem było dla Niej super, robiła wszystko co chciałem i nie ejst głupia nie wiem czy udawała czy co ale zachowywała się świetnie i myślę, że to ta atencja taką
  • Odpowiedz
Zrób coś, spotkaj się z kimś, pograj w grę, cokolwiek.


@sirangel: dobra rada, właśnie przed chwilą zacząłem kupować grę, którą mam na face polubioną parę już lat i nawet nie pamietam dlaczego ja polubilem, nie znam tytulu ale wyglada bosko, zobaczymy co to bedzie.. ;d
  • Odpowiedz
@ossj: jeśli dawno nie miałeś zainteresowania ze strony płci pieknej, to faktycznie może tak być. no chyba, że masz narcystyczną duszyczkę i chłoniesz tak każdego ;d mogła to być gra, że tak wszystko jej pasuje, na wszystko się zgadza, wiele kobiet dopasowuje się do mężczyzny na poczatku znajomości. jakby przejmuje jego upodobania, ale niekoniecznie. przeciez są ludzie, którzy mają te same zasiksowania. gdybać można.
  • Odpowiedz
@ossj: ej no wez mnie nie draznij.
Badz facetem i odezwij sie do niej na trzezwo.!
Bedziesz wiedzial o co chodzi i przestaniesz fantazjowac.
Najlepszym wyjsciem z kazdej sytuacji jest szczerosc i albo ktos to doceni albo zleje.
Zadzwon i powiedz, ze jutro na kawe idziecie... Nic nie zaszkodzi, a sytuacja sama sie zweryfikuje.
Nawet na najwieksza manipulantke znajdzie
  • Odpowiedz
@huzarius: już przy 3 piwie zrozumiałem ,że to dla Niej nic innego jak bolec a może i fajny ale tylko bolec jakich wiele i jeszcze więcej koło niej.. tak na 'trzeźwo' to widzę.. A z tym miesiąciem.. to wtedy będę miał szansę ją zobaczyć, bo jestem daleko od tego miejsca, i wtedy już nie będę miał na to ochoty ;P
  • Odpowiedz