Wpis z mikrobloga

#500plus #dobrazmiana #4konserwy

Nieprzewidzianym skutkiem programu 500+ jest skłócenie sąsiadów i lokalnych społeczności ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mojej babełe na wsi już wszyscy przekalkulowali kto ile dostanie i atmosfera w ostatnim tygodniu jest silnie napięta. Wiecie, jednemu gospodarzowi właśnie dwóch synów ukończyło 18, drugiemu jeszcze nie i robi się gęsto. Słynne w całej gminie małżeństwo pijusa-nieroba i miejscowej idiotki dostanie najgrubszy hajs na swoje stadko, na co ludzie się dosłownie gotują ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zaiste, dawać tak duże pieniądze ludziom za to że żyją to największa głupota i okropieństwo.
p.....k - #500plus #dobrazmiana #4konserwy

Nieprzewidzianym skutkiem programu 500+...

źródło: comment_F0zsoDQJmllmJeLsTzeEEdKEIoh6tCKV.jpg

Pobierz
  • 87
nie wiem jak Wy, ale ja stad #!$%@? xD


@exdami: a na zachodzie nie dostają ludzie pieniędzy na dzieci xD?

Jak zaczniesz płacić podatki to poczujesz swędzenie kukli.


@Ginden: płacę podatki i to nie w Polsce i nic mnie nie swędzi, jakby się dało to bym jeszcze bezrobocie z Polski ciągnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlekGames: "nie pobieranie od tych co zarabiają" byłoby o wiele cięższym przedsięwzięciem i stąd po prostu gorszym rozwiązaniem. Ale przynajmniej dobrze brzmi, co nie?
Jak ja nienawidzę takiej retoryki na sile... "X jest beznadziejny, juz nawet Y byloby lepsze" - no nie byłoby...
@AlekGames: Nie jesteśmy w tym samym miejscu. 500 zł to brutto, netto każdy dostanie mniej + wyda to płacąć VAT. Tak naprawdę to nie jest wspomaganie rodzin, to pranie kasy w podatkach...

Netto, nie wliczone do dochodu.