Wpis z mikrobloga

naprawde w tym kraju brakuje interesujacych ludzi, ze zapraszaja goscia, ktory tanczyl w tle, na widowni w jakims niszowym programie? ...


@acowarddiesathousandtimes: #!$%@? najwyraźniej. Pokaż mi jakieś osobowości np. telewizyjne, które mogłyby poprowadzić coś w rodzaju amerykańskiego Late Night Show. Bieda z nędzą. Mamy program "Świat się kręci", ale jego prowadzący mają charyzmę przyschniętej meduzy.

Najgorsze jest to, że nawet jak wysrało tych jutuberów w ilości takiej, jakby każdy obywatel
  • Odpowiedz
  • 97
@acowarddiesathousandtimes: Telewizja śniadaniowa nie realizuje jakiejś misji edukacyjnej, ona ma po prostu zabawiać. Lekki i popularny w internecie temat Ukraińca-śmieszka jest idealnym przedmiotem programu.
No chyba że chcesz, aby mówiono o rzezi w Humaniu, albo wczesnej filozofii Wittgensteina- wtedy rzeczywiście zabawnie tańczący imigrant wydaje się być błahostką.
  • Odpowiedz
@acowarddiesathousandtimes: Ale tu nie chodzi o rozróżnienie "inteligentny" / "intetesujący", telewizja śniadaniowa zaprasza mnóstwo gości, starając się dotrzeć do jak największej ilości odbiorców. Jasne- poziom tych programów jest żenujący, ale takie też jest założenie- banalny i nie zmuszający do myślenia program. A zapraszanie ludzi popularnych w internecie, albo robienie srogich inb pokroju gry na gitarze elektrycznej bez dotykania strun daje perspektywę zyskania popularności w internetowym medium. Także czepianie się jakości
  • Odpowiedz
@Mordeusz: Aż mi się 'Wieczór z Wampirem" przypomniał... Brakuje mi takich programów w Polsce obecnie...Lubię odpalić youtube i zobaczyć, co tam u Conana, Kimmela i Fallona :)
  • Odpowiedz