Wpis z mikrobloga

@adamua: nie ma znaczenie, w przypadku krawędzi masz możliwość regulacji wiązania aby odpowiednio ustawić na desce, w przypadku tail/nose mozesz regulować sobie stance
  • Odpowiedz
@adamua: jak masz mozliwosc regulacji high backa i przez to wycenrowania buta na desce to ustaw wzdluz deski, bedziesz mogl ustawic plynnie stance. jak nie masz takiej regulacji to uzyj tych otworow do wycentrowania wiazania (buta) na desce.
  • Odpowiedz
@vankaszaner: właśnie mam taki problem teraz że mam ujową deske i otwory 4x4 (tylko dwa) na obie nogi i przez to jak ustawie tegoo platea tak zeby moc dac wiazania węziej to buty mi wystają tak z 5cm ( ͡° ʖ̯ ͡°) i nie mam mozliwości tego zmienic, jedynie dając platea tak zeby przesunąć wiązania do tyłu to buty już tak nie wystają ale mam za
  • Odpowiedz
@adamua: wiem ze latwo powiedziec, ale rozejrzyj sie za nowym (lub uzywanym w dobrym stanie, nie starszym niz 4 lata) sprzetem. szkoda pieniedzy na skipassy skoro czlowiek ma sie meczyc na jakims ogryzku.
  • Odpowiedz
@vankaszaner: nowy sprzęt na bank wpada na następny sezon, jutro się przejadę na jakieś lokalne i zobaczę a jak nie to przełożę wiązania do swojej starej dechy która przynajmniej ma więcej otworów
  • Odpowiedz
@adamua: jak masz kupować nowy sprzęt na kolejny sezon to polecam standard wiązań burton est - ja się w tym sezonie do tego przekonałem. Nieograniczona ilość konfiguracji.
  • Odpowiedz