Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@SScherzo: zaś dla takich jak Ty wlasnie wrzucam takie foty, bo łykacie jak młodzi :)
troszkę luzu, nie jestem takim zwierzakiem, czysta beka
@Dimi: powtarzam, nie jestem zwierzakiem :)
Proszę się rozejść, nothing to see here
  • Odpowiedz
@NieTakiCebulak: nie. po prostu uważam, że nie powinno się takich rzeczy wrzucać do internetu bez zgody osoby, która widnieje na zdjęciu. kiedyś byłam na imprezie i znajoma z klasy się strasznie upiła i chyba trochę popuściła w majtki (w sumie nie wiadomo, czy po prostu się nie oblała czymś niefortunnie, ale wyglądało dwuznacznie) - jakiś random na imprezie zrobił jej zdjęcie i wrzucił z prześmiewczym komentarzem. na zdjęciu leżała właśnie
  • Odpowiedz
dla mnie to jest zwyczajnie chamskie i niedojrzałe.


@SScherzo: jakoś mnie nigdy takiego zdjęcia nie zrobili, może dlatego, że nie jestem debilką/debilem na imprezie i piję z rozumem. Napisałem "troszeczkę" a nie TAGUJ #xanthiacontent, uspokój się i patrz na drugą stronę medalu. Jak ktoś chleje tak, że film mu się urywa na imprezie to sorry, ale "niech ginie" i nie mówię tu o śmierci (tak na wszelki
  • Odpowiedz
@NieTakiCebulak: mnie również nie zrobili, co nie znaczy, że innym można. nie pochwalam upijania się do nieprzytomności, ale jeśli już się zdarzy, to nie powinno się takiej osoby kompromitować publicznie. trudno, zdarzyło się. to akurat było we wczesnym liceum i właśnie z takim niedojrzałym podejściem kojarzy mi się robienie sobie beki w internecie z osób, które za dużo wypiły. nie każdy od razu zna swój limit w piciu, tego się
  • Odpowiedz
trudno, zdarzyło się


@SScherzo: jak się myśli, to się nie zdarza. Nigdy w życiu nie zgodzę się z pochwałą głupoty. Można się zajebiście bawić nie lejąc w siebie hektolitrów alko. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tłumacząc, "zdarzyło się", możesz tak wytłumaczyć, KAŻDY głupi epizod życiowy - zdradę, wjazd w przystanek samochodem po pijaku, bójkę uliczną. U nas człowiek podpity, zawsze jest tłumaczony promilami. Tym gardzę w kosmos.
  • Odpowiedz
@NieTakiCebulak: gdzie tu widzisz pochwałę dla urwanego filmu? ja nie tłumaczę tego alkoholem, raczej młodością i brakiem doświadczenia w piciu. niezależnie jednak od przyczyny - nikt nie ma prawa tego wrzucać do sieci bez zgody. tyle.
  • Odpowiedz
nikt nie ma prawa tego wrzucać do sieci bez zgody


@SScherzo: co jest jednak trochę takim kryciem głupiego człowieka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale przyznaj, że jak taki śmieszek imprezowy nie dostanie nauczki to nie skończy się na jednym urwanym filmie, znasz napewno takie osoby. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz