Wpis z mikrobloga

@xSQr: z foty, którą załączył @PurpleHaze wynika, że @Afropolon jeśli już to tylko przekręcił lusterko do zewnątrz tyle ile się dało (tak to wygląda)... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Afropolon większy problem byś zrobił komuś dzwoniąc pod 112 niż przekręcając mu lusterko.. (,)

edit:
poza tym to na czym stoją wygląda na chodnik (sądzę tak po dość wysokim krawężniku, który przy parkingach jest prawie
Pobierz s.....r - @xSQr: z foty, którą załączył @PurpleHaze wynika, że @Afropolon jeśli już t...
źródło: comment_VSh329sgChPH9d98P0y3XGxKrSg6gjQs.jpg
@shar: to uliczka ks.Witolda we Wrocławiu. tam gdzie stoją auta, to normalny chodnik, który nawet nie jest wyznaczony jako parking, a mimo to auta stoją prostopadle zajmując cały chodnik. Żeby dostać się na prawą stronę gdzie są budynki trzeba przejść dwa razy przez ulicę, z czego raz na światłach. Wkurza mnie to zawsze, bo mam zajęcia na końcu tej ulicy.
@Tasde: Tak, po przeciwnej stronie ulicy jest teraz chodnik ładny, a ten chodnik na zdjęciach niknie po chwili , dalej błoto , ciemność i zgrzytanie zębów....za 50 m plac budowy.
@Afropolon: Nic to nie zmienia, to nie jest parking tylko chodnik i SM wręcza mandaty za takie coś (sam prawie dostałem w Warszawie za taką samą sytuacje) więc się po prostu nie przypieprzaj do gościa bo on stanął przepisowo.