Wpis z mikrobloga

Jak mnie to wkurza, jak współlokatorka wstaje rano i napieprza suszarką (nie zamyka drzwi) albo cholera włącza radio. Szósta rano, ludzie śpią, ale ona musi posłuchać sobie "hello from the other side". Albo dzwoni do koleżanki i gadają o pierdołach. Nie cierpię jak ktoś tak nie szanuje innych. Jak kiedyś dorosnę i nauczę się opieprzać ludzi, to ją tak zjadę z góry na dół, że aż jej kapcie spadną, ale póki co sobie pochojraczę w internecie. xD

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  • 85
  • Odpowiedz
@impact_: nie, czemu? Jak ktoś inny wstaje w sobotę, a reszta robi imprezę bo piątunio to też brak poszanowania?

Jak się czujesz nieszanowany to droga na swoje wolna, w ogóle wtf co to za podejście
  • Odpowiedz
@zaqwsxdsa:

Wielka mi rzecz, zawsze można obrócić się na drugi bok i iść spać dalej.

Nie każdy zasypia przy łomocie.

A gdyby mnie ktoś opieprzył, to bym grzecznie wyśmiał i zasugerował znalezienie sobie mieszkania samemu, skoro ludzie aż tak denerwują.

Widać jesteś zwykłym niewychowanym i nieobytym chamem, skoro nie łapiesz, że niektórzy potrzebują spokoju, a mieszkają tam gdzie akurat mogą/ich stać.
  • Odpowiedz
@asirak: Tak, normalni ludzie pracują albo studiują i - szczególnie jak się uczą do późna - chcą się wyspać, skoro mają taką możliwość, by dobrze funkcjonować w tej pracy albo na uczelni. Jak się ma dużo obowiązków, to czas na sen bywa na wagę złota.

potrzeba snu > potrzeba słuchania Adele o szóstej rano
  • Odpowiedz
@push3k-pro: jeśli mieszkasz "tam, gdzie akurat możesz", zamiast wybrać sobie współlokatorów, to sam jesteś sobie winny.

@impact_: co za różnica czy to weekend, czy nie? Niektórzy pracują właśnie w weekendy. Z resztą, jeśli korzystanie z uroków własnego domu nazywasz "zachowywaniem się jak bydło", to o czym my w ogóle gadamy :D
  • Odpowiedz
@zaqwsxdsa:

jeśli mieszkasz "tam, gdzie akurat możesz", zamiast wybrać sobie współlokatorów, to sam jesteś sobie winny.

Chyba kpisz.

Z resztą, jeśli korzystanie z uroków własnego domu nazywasz "zachowywaniem się jak bydło", to o czym my w ogóle gadamy :D

Cóż. Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nie.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: czemu kpię? Dziewczynę też bierzesz losową? Ze współlokatorami spędzasz czas praktycznie 24/7, chyba warto się dobrać odpowiednio, co?

Daruj sobie to obrażanie, bardziej to o tobie świadczy, niż o mnie. Lepiej napisz mi z czym się nie zgadzasz w mojej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
czemu kpię? Dziewczynę też bierzesz losową? Ze współlokatorami spędzasz czas praktycznie 24/7, chyba warto się dobrać odpowiednio, co?

@zaqwsxdsa: Oczywiście, ale czy po za akademikiem albo jak akurat udało się ze znajomymi znaleźć mieszkanie, ile masz sytuacji, że możesz dobrać sobie współlokatorów? Zresztą w akademiku też nie zawsze się da. Trafiłeś dobrze to się ciesz póki możesz. Będzie sytuacja, że nikt nie będzie miał miejsca ze znajomych i będziesz musiał
  • Odpowiedz
@Shanny: Moi się potrafią kłócić do północy, pójść spać i podczas porannego szykowania się o 4:30 dalej się kłócić. Ale przyznam, że jakąś chorą przyjemność sprawia mi słuchanie jak on płacze w kiblu a ona dalej niewzruszona robi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zaqwsxdsa: Da się dobrać współlokatorów jeśli się wynajmuje mieszkanie i szuka kogoś na resztę pokoi, w innym wypadku to zależy tylko od właściciela/właścicielki mieszkania, a im raczej chodzi tylko o to żeby kasa co miesiąc była.
  • Odpowiedz