Wpis z mikrobloga

#mirkocup #csgo A teraz bez smieszkow i spamu poprosze o powazne opinie. Podobal Wam sie turniej i cala organizacja? Cos byscie na przyszlosc zmienili (poza sposobem wyboru druzyn, zawsze bedzie po aktywnosci), cos dodali? Taki pozadny feedback z Waszej strony bym prosil.

No i serdecznie dziekuje wszystkim za pomoc.
@yoreciv za wiele zarwanych nocy, to tak na prawde ona zrobila tu wiekszosc roboty, lacznie z naklonieniem Babama i reszty naszych komentatorow!
@Puchalke69 i @kuskoman Nasi spece od serwerow! Chlopaki swietna robota, rekcja na kryzysy pierwsza klasa!
@Getiz i @sabtuzdeamon Za swietny komentarz az do samego konca! Jestescie naszym odkryciem turnieju! Pelna profeska!
@giecikowsky Za profesjonalne grafiki do turnieju!

Dziekuje tez sponsorom, wszystkim widzom i calej reszcie ktorej nie wymienilem a nas wspierala w mniejszych i wiekszych sprawach!

Do zobaczenia za pare miesiecy! Wrocimy silniejsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcialbys nastepna edycje MirkoCup?

  • Jasne, bylo zajebiscie! 50.2% (162)
  • Nie, usuncie konta! 49.8% (161)

Oddanych głosów: 323

  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perlo: Za organizacje i chęci wielki plus ale ja jedynie proponował bym aby następne strimy były cały czas na jednym kanale. Łatwiej było by śledzić itp. itd.. Ale pewnie każdy się chce reklamować więc w sumie pewnie ciężko było by to tak zrobić.
  • Odpowiedz
@kuskoman Nasi spece od serwerow! Chlopaki swietna robota, rekcja na kryzysy pierwsza klasa!


Napisałeś jakbym coś robił przy serwerach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Praktycznie prawie cała robota to zasługa @Puchalke69, ja głównie ćwiczyłem o---------g ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Perlo: 1. Streamy zawsze na tym samym kanale, komentatorów niech i bedzie 50, ale strimek na tym samym kanale.
2. Loser bracket
3. brak koniecznosci siedzenia na waszym TSie, jak w-----e nam tsa prywatnego to będzie nasza wina, a tak wyszlo slabo.
4. ogarnąć by cwiercfinaly/polfinaly/finał były przez 2 dni, ew. pt/sob/nd

Jak coś sobie przypomne to dopisze :)
  • Odpowiedz
@Najkon: Drabinka podwojnej eliminacji moze byc, ale wtedy druzyny musza miec wieksza elastycznosc z terminami bo nie wiadomo gdzie trafia, ale do przemyslenia.
TS to raz sie wywalil na 1min, tak to zawsze bylo perfect, a my musimy miec z Wami kontakt.
Rozkladac na 2 dni zamiast 3 bym nie chcial. pt/sb/nd wiadomo, tutaj musielismy pojsc na ustepstwa bo Babam nie mogl w weekend.
  • Odpowiedz
@Perlo: wywalil się dwa razy, raz na minute, pozniej na kilka sekund. Nie wiem jak dla last_minute, ale nas to na prawde rozstroiło i się pogubiliśmy na 2 rundy, a potem jeszcze nie potrzebna spina.
  • Odpowiedz
@Najkon: Padł przez znany bug, jest on załatany w najnowszej wersji lecz nie widziałem dzisiaj że dali fixa. Mój błąd, mam nadzieję, że przez to nie przegraliście finału. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz