Wpis z mikrobloga

Kochani. Czy też macie takie wrażenie, że Wasi przełożeni to kompletni kretyni? Co gorsza każde wymyślone przez nich 'usprawnienie' Waszej pracy jest po prostu głupie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zawsze w takich sytuacjach przypominają mi się słowa Richarda Bronsona: ''Złożoność jest Twoim wrogiem. Każdy głupiec może coś skomplikować. Ciężko jest coś uprościć.''

Mam nadzieję, że wy macie mądrych ludzi koło siebie, od których możecie się uczyć.

#praca #przemyslenia #pracbaza
  • 4
@bembik89: wszędzie to samo ,choć w moim przypadku nie chodzi że ktoś chce coś usprawnić na siłę tylko zniszczyć.
Mam szefa na budowie któremu cZęsto muszę odmawiać zleconwj mi pracy ... gość przeczy podstawowym prawom fizyki ,tudzież jego wyobraźnia na temat" co może się stać jeśli" nie istnieje.
Mój K-ierownik: słuchaj, idź sprawdzić czy filtry na pompach są dobre
N-omadus: okok, zaraz zadzwonię
....

N: panie kierowniku, filtry są dobre i czyste.. Ale.. To są filtry do samochodów ciężarowych a nie do pompy i dmuchawy...
K: a kto wam to #!$%@? jego Mac kazał zakładać?!?!?! (ogólnie jak się ziomek #!$%@? to brzmi jak język simsow)
N: no.. Pan je kupił i pan mi je przywiózł, nawet Pan pokazał gdzie zamontować
@bembik89: U nas kierownik wprowadził "zeszyt użycia drabiny" Jak trzeba zabrać gdzieś drabinę to musimy wpisać datę i godzinę pobrania a potem zdania. Żeby sobie ułatwić życie wpisujemy pobranie rano a zdajemy na fajrant ( ͡° ͜ʖ ͡°)