Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Ale walczą , nawet trupem Kiszczaka .Mali Ludzie Zwycięzcy się nie sądzi , Nie jesteście wstanie Kłamstwami . pomówieniami , podróbkami zmienić prawdziwych faktów .To ja budowałem i stałem od 1970 r na czele głównego odcinka walki .To ja etapami prowadziłem bezpiecznie do pełnego zwycięstwa .Zwycięstwo przegrywając siebie oddałem demokracji .Czy tu był błąd , dziś wydaje się ze tak ale jutro życie przyzna mi rację .Wielu z Was historia za te nikczemne czyny nazwie kołtunami .
  • 177
  • Odpowiedz
Czytam Was, Wykopki i czuję się dosyć zażenowany. Wielu komentujących dokładnie wie do kogo pisze, a mimo tego nie potrafi uszanować języka polskiego. Mamy tutaj (wirtualnie) znaną osobę na forum i, moim zdaniem, należałoby okazać szacunek. 'Tykanie' i małe litery, pomimo netykiety, dosyć mocno rażą w oczy. @lechwalesa zapisał się w historii - tego nikt nie zmieni. Polityka to często tylko gra, nie wnikając w to jakie Pan Wałęsa miał karty
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Cieszę się, że wreszcie wychodzi na jaw prawda o tym jak sprzedaliście Polskę. Powiedz nie wstyd ci, że zapiszesz się jako zwykły zdrajca i sprzedawczyk w historii Polski? Jako ten kto zamiast obalić komunę ułożył się z nią i przez ciebie żyjemy w tym syfie gdzie miliony ludzi muszą wyjeżdżać za chlebem za granicę, miliony są bezrobotne, żyją w ubóstwie, w kraju gdzie zniszczyliście przemysł, rolnictwo, armię i stworzyliście
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Wałęsa... Bardzo Panu współczuję.... zwyczajnie po ludzku i chrzescijańsku. Jednak pomimo skonczonych studiów i dość rozległych znajomosci nie znam nikogo kto by o Panu wypowiadał się inaczej niż negatywnie. Współczuje tej nagonce na Pana poniewaz wiem co to znaczy być niesprawiedliwie obwinionym... Jednak jest tu duzo niescisłości... i ludzie uwazają: albo go wykorzystali i zdradzili (nie uwaza sie by komunizm został obalony- uwaza się ze zmieniono forme wyzysku
  • Odpowiedz
Mali Ludzie Zwycięzcy się nie sądzi


@lechwalesa: To dlatego kiszczak prawie by zostal nieosadzony a jaruzel uniknal wyroku? Wpisujesz sie pan w poczet najwiekszych polakow bedac jednoczesnie czlowiekiem bez grosza Honoru z przerosnietym ego. Nie dziwie sie ze ktos na to w koncu zareagowal i przez wzglad na ludzi ktorzy naprawde poswiecili sie ojczyznie nie pozwoli na dopisanie pana do nich, bo pan zwyczajnie na to nie zasluguje. Pokory troche.
  • Odpowiedz
@marcin-dzula:

Samo to, ze nie zdekomunizowal kraju po przejeciu wladzy przez to jest jak jest, oraz przyczynilo sie to do obsadzenia komuchami (ludzmi ktorzy mysla o sobie a nie o kraju) stanowisk swiadczy o jego slabosci (lub strachu przed ujawnieniem prawdy o samym sobie). A slabi ludzie robia rozne rzeczy wiec sadze ze mogl wspolpracowac. W dodatku sam siebie wpisuje pomiedzy Pilsudskiego a JPII gdzie on conajwyzej moze im buty
  • Odpowiedz
@Zyga1s: "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" - źle Pan cytujesz (też jestem z Nysy... Prałat Mróz - Bazyliszkiem zwany - bo proboszcz Bazyliki bedzie niepocieszony za taką cytację) podwójne przeczenie,,,, wiec Pana wersja brzmi- chodzi o wartosc logiczną : Kto jest z winą niech pierwszy rzuci (bo "minus- kto NIE" oraz minus "BEZ winy") dają plus...= Z winą.... uczmy sie jesli nie cytacji to chociarz logiki
  • Odpowiedz
@marcin-dzula: To ze go wykorzystano go nie rozgrzesza, przynajmniej na ziemi. Poza tym nawet jesli to do tej pory powinien wiedziec ze go wykorzystano i miec wyrzuty sumienia, siedziec cicho i przepraszac za to co zrobil. A on wykazuje arogancje, podejscie lekcewarzace, i przypisuje sobie nie wiadomo co. Ale miedzy bogiem a prawda, intelektem nie grzeszy...
  • Odpowiedz
@marcin-dzula: O tym nie slyszalem. Poza tym dziwna sprawa, ze LW "wygrywal w totolotka" gdzies ktos kiedys pisal ze mogl dostawac pieniadze od sluzb. To ze ZSRR sie rozpadnie bylo oczywiste w polsce tak rozegrali, zeby ludzie przy wladzy byli dalej ludzmi przy wladzy tylko w innej rzeczywistosci. Takie mam zdanie na ten temat :)
  • Odpowiedz