Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Ale walczą , nawet trupem Kiszczaka .Mali Ludzie Zwycięzcy się nie sądzi , Nie jesteście wstanie Kłamstwami . pomówieniami , podróbkami zmienić prawdziwych faktów .To ja budowałem i stałem od 1970 r na czele głównego odcinka walki .To ja etapami prowadziłem bezpiecznie do pełnego zwycięstwa .Zwycięstwo przegrywając siebie oddałem demokracji .Czy tu był błąd , dziś wydaje się ze tak ale jutro życie przyzna mi rację .Wielu z Was historia za te nikczemne czyny nazwie kołtunami .
  • 177
  • Odpowiedz
Wykopki pięknie dają się prowadzić po sznurku PiSowi i spadkobiercom komunistycznych służb :P Już kompromitacja rządu związana z niekompetentnym i umoczonym komendantem zakryta, bo znalazły się "jakieś teczki", w których i tak na 100% nie ma niczego, co zmieniłoby sytuację Lecha Wałęsy w jakikolwiek sposób. Oczywiście ministrowie już pieprzą coś o tym, jakoby "agenturalna przeszłość prezydenta była niepodważalnym faktem" (zdaje się, że może ich za to pozwać i jak najbardziej powinien)... tymczasem
  • Odpowiedz
@ma-bo: Uwazam że ma Pan rację ale tyko w cześci. Nie wolno nikogo obrażąc, wyzywać itp. natomiast nalezy szukac prawdy i wyrabiać sobie własną opinię. A w czym uważam że nie ma Pan racji? Ano w przyjęciu za miernik możliwosci oceniania kryterium natalistyczno- czasokresowe. Co z tego że nie żyli skoro muszą życ dziś w tym kraju który dla bardzo wielu nie wydaje się wcale lepszym od tamtego? W Narodzie jest
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Było powiedzieć, że specjalnie podpisał Pan dokumenty, żeby robić w bambuko ówczesna władze. Teraz powoli wychodzą papiery, że po prostu jesteś pan "agent bolek". Można było wyjść z tego z twarzą.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: ja bym się na miejscu Pana Panie Prezydencie nazbyt emocjonalnie nie angażował w polemikę... polecam uzdrowienie sytuacji podział czyli jak kto woli: PO PIS komuch lub inaczej za przeciw ewentualnie nieważny bez znaczenia jak obecnie komuchy te najgorszy sort co jeszcze wierzy(ł) w reanimację ZSRR... PISiorów nie da się przekonać jak tych z ISIS Ich zwyczajnie należy ubić !!! a to co mają do powiedzenia to są jedynie wszelkiej maści
  • Odpowiedz
@zbynio4: Nie ma to Polak emigrant srający we własne gniazdo.

Nie piłeś z p. Wałęsą więc go chamie nie tykaj (niezależnie z małej czy wielkiej litery).
  • Odpowiedz
@morn1: popatrz w lustro to zobaczycsz chama cebulaku, srać we własne gniazdo powiadasz? Te gniazdo jest już od dawna pełne gówna. I to dzięki właśnie Wałęsie dla którego wymagasz szacunku. Jasne pełen szacun za lata 80-te, ale zero szacunku za brudną grę polityczną w latach 90-tych, za wspieranie lewej nogi, podtrzymywanie układu zawartego z komuchami. Musisz być albo bardzo młody, albo bardzo tępy że teko nie ogarniasz.
  • Odpowiedz