Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Ale walczą , nawet trupem Kiszczaka .Mali Ludzie Zwycięzcy się nie sądzi , Nie jesteście wstanie Kłamstwami . pomówieniami , podróbkami zmienić prawdziwych faktów .To ja budowałem i stałem od 1970 r na czele głównego odcinka walki .To ja etapami prowadziłem bezpiecznie do pełnego zwycięstwa .Zwycięstwo przegrywając siebie oddałem demokracji .Czy tu był błąd , dziś wydaje się ze tak ale jutro życie przyzna mi rację .Wielu z Was historia za te nikczemne czyny nazwie kołtunami .
  • 177
  • Odpowiedz
@lechwalesa: @fortheworld: @Reeposter:
Już jest w mediach xD

Na swoim mikroblogu w serwisie Wykop były prezydent Lech Wałęsa odniósł się do informacji ujawnionych przez prezesa Instytutu Pamięci Narodowej. Łukasz Kamiński podał, że wdowa po gen. Kiszczaku zaoferowała IPN sprzedaż dokumentów dot. TW "Bolka". "Ale walczą, nawet trupem Kiszczaka. Mali ludzie, zwycięzcy się nie sądzi. Nie jesteście w stanie kłamstwami, pomówieniami, podróbkami zmienić prawdziwych faktów" - skomentował te doniesienia Lech
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Czesław Kiszczak mając na myśli swój zbiór, mówił, że pospadają aureole. Cyt: "Kiedy po 1989 roku ktokolwiek zwrócił się do mnie w sprawie niszczenia akt, zawsze je niszczyłem. Każdego. (…) To nie były płotki. To byli ludzie poważni. " Panie Prezydencie czy to już koniec pańskiego cyrku? Czy nadszedł czas uciekać jak kiedyś uciekłeś Pan przed ludźmi z Popowa?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie ! Proszę się nie poddawać...tylko mali ludzie,zawistni,mogą tak pisać o Panu...,miałem w 1980 roku 19 lat,czułem "ten" zryw,czułem to Coś ,gdy Pan podpisywał porozumienie sierpniowe...,w 81 czułem grę władzy i czułem Pana mądrość jaka na tamte czasy,przecież wojnę domową można było wywołać bez problemu,uważam że tylko Pana "spryt" uchronił Nas Polaków od konfliktu...a wielu było takich co wojnę wywołaliby bez problemu...czerwoni tylko na to czekali...szczególnie ci w Moskwie...uważam
  • Odpowiedz
@lechwalesa: dlaczego nie zgodzil sie pan ostatecznie na debate z cenckiewiczem, braunem i reszta? doszedl pan do wniosku ze zwyciezcow sie nie sadzi i z nimi sie nie dyskutuje czy po prostu strach pana oblecial?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Człowieku przestań już pisać że to ty budowałeś, i ty stałeś i ty pokonałeś ... rzygać mi się chcę gdy to czytam. OK, ty (i kilka milionów ludzi) budowałeś, ty stałeś na czele i pokonałeś komunę. Ale to TY sprzedałeś komunistom tysiące takich jak ja, którzy ci w tym pomagali. To dzięki twojemu budowaniu nowej polski i wspieraniu lewej nogi mamy taki syf w tym kraju jaki mamy, to dzięki
  • Odpowiedz
@lechwalesa: tak sie kończy mit "wielkiego człowieka"... I kto teraz zapłaci za poprawienie i przedrukowanie podręczników od historii, nie tylko w Polsce ale na całym świecie? I co z tym Noblem, też troche się zdewaluuje.
  • Odpowiedz