Wpis z mikrobloga

No to jest nie do pomyślenia, jak takie coś można wypuścić. Wziąłem za darmo NFS MW (2012) i oni chyba płacili ludziom żeby w to grali. Z NFSów to ostatnio grałem w prawilne Most Wanted, a ogólnie nie gram w wyścigówki od czasu gdy się zraziłem na Burnoucie Paradise.

Co jest skopane? Chyba wszystko. A szczególnie:
- wygląda jak port 1:1 z konsoli, nawet menu nie da się myszką obsługiwać
- konfiguracja żałosna, brak trybu fullscreen (chyba że bug, ale w ustawieniach nic o tym nie ma), nawet nie da się zmienić czułości sterowania (!)
- fizyka i model sterowania: gra pomaga przy manerwach, chciałem uderzyć w filar przy wjeżdzie do tunelu, ale samoczynnie wróciłem na pas
- fatalna optymalizacja
- ten początek wyścigów to żart, tak samo jak "tuning" - no lata świetlne za poprzednimi częściami

Więcej gówna nie wychwyciłem bo wyłączyłem to w cholerę. Momentalnie poczułem się jakbym odpalał tego nieszczęsnego Burnouta gdzie animacje w menu zajmują więcej czasu niż gra ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#nfs #needforspeed #pcmasterrace i ##!$%@? #boldupy
  • 9
@aso824: @PMV_Norway: To jest taki syf, że musieli by płacić, żebym w to grał. Pobrałem i po 10 minutach wywaliłem. Grafika wyglądała jak z Undergrounda 2 tylko nasrane wszędzie lens flare'y, blury i inne gówniane filtry. GTA V ma lepszą fizykę jazdy od gry traktującej o WYŚCIGACH SAMOCHODOWYCH. Jerzus Marian, ta gra to jest kwintesencja gówna. Gra wydana 12 lat po Underground 2 i tuningu wizualnego nie ma, graficznie kupa,