Wpis z mikrobloga

@saif3r: moi melee to byli Paladyn pod tanka(miecz i tarcza specjalnosc) oraz Eder wojownik z 2h mieczem/estokiem zeby DMG byl porzadny. Kaplan tez niby walil tym kosturem melee ale nie to bylo jego glowna rola oczywiscie.
@saw24: ja jade 2h wojownika. Juz raz przeszedlem na potd teraz robie 2gie podejscie z nowym dodatkiem. setup mam takie 2h warr dps z estokiem - main chara; pallek tank; barb glownie 2x1h ale tez z pika jak sie casno robi ladne aoe; hunter - single target dps; peirst - heal i buffy; mag pod debuffy. Narazie skonczyłem 1szy akt na potd i idze spoko.
@Zorak: potd to na najwyzszym poziomie jest?
Co do barbarzyncy to go nie mialem z tego wzgledu ze musialbym go stworzyc, a chcialem grac tymi czlonkami druzyny oryginalnymi.

A jak mnich i lotrzyk? grales? bo ich tez nie mozna bylo spotkac jako kompanow
@saw24: tak potd to ten najwyzszy stopien trudnosci. Robie swoich bo mam wpływ na ich staty co robi roznice. Barba kłopotem jest niska celność dlatego trzeba mu itemków z + celnościa , talenty itp + debuffy na wroga ale aoe robi ladne i nawet tankowy jest jak zdobedzie pare lvli,
Mnichem grałem, solo do 3 aktu nim doszedlem dziala fajnie ale jak komponuje druzyne to zawsze mi braknie dla niego miejsca.