Wpis z mikrobloga

dobra bo widzę, że wciąż nie ogarniacie jak poprawnie kłaść butelki w sklepie na taśmie. Nagminnie je stawiacie pionowo i się wywracają (ależ zdziwienie), albo prostopadle do ruchu taśmy, a nie ma nic lepszego jak dwulitrowa butelka robiąca #!$%@? innym klientom. Przygniatacie to jakimś gównem (oczywiście na marne) i nie rozumiecie podstawowych zasad fizyki. Butelki kładziemy na płasko równolegle do ruchu taśmy - nawet jak trochę się poruszują, to wszerz taśmy, a nie wzdłuż robiąc bałagan.

#protip #zakupy #lifehack
g.....i - dobra bo widzę, że wciąż nie ogarniacie jak poprawnie kłaść butelki w sklep...

źródło: comment_xmTI7dAiIT1mVpFe9eLyfqFhGtQyZyFF.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I NA ZAKUPY BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD USTAWIĄ BUTELKĘ PIONOWO NA TAŚMIE
  • Odpowiedz
@Zoxico: Przed chwilą mi się coś takiego wydarzyło, babka już nie mogła utrzymać w ręce dwóch małych soczków, a koleś przede mną nawet nie zdążył wszystkiego wyciągnąć na taśmę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa razy tej babie soczki przesuwałam.
  • Odpowiedz
  • 0
@RuskiHolmes: a ja widziałem, wystarczy że szyjka butelki wyjdzie poza brzeg tasmy i zahaczy osobę stojąca z przodu. Najlepszy sposób to kłaść w poprzek i blokować resztą zakupów.
  • Odpowiedz
@RuskiHolmes: Mi się nieraz turlała w taki sposób, ja kładę tak jak @grzegorz-zielinski zaznaczył, że jest źle, ale zawszę dodatkowo coś kupuję, więc robię klin z dwóch stron (np. gumy do żucia), ewentualnie z jednej strony można dać tego patyka "następny klient". Nie będziecie mi mówić jak mam żyć () !
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: hehe w #uk w dużej sieci hipermarketów sainsbury na taśmach przy kasach poprzyklejali takie naklejki w kształcie butelki sugerujące kierunek, w którym powinno się kłaść butelki. Nie byłoby w tym nic dziwnego,gdyby nie to,że przykleili je właśnie prostopadle do taśmy ( ͡º ͜ʖ͡º)
widziałem to w kilku ich sklepach.Dopiero po kilku miesiącach poprzeklejali w dobrym kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°) #
  • Odpowiedz