Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tego ciśnienia
lol 21 lat i nie masz dziewczyny boże co za #przegryw wez wyjdz do ludzi ogarnij sie stulejo. Musisz ruchać ruchać ruchać żeby być samcem alfa a nie jakąś #!$%@?ą.
Potem 43245 biednych ziomków pakuje się w toksyczne związki bo przecież nie chcą być stulejami i chociaż nie bardzo pasuje im wiązanie się z kimkolwiek na siłę bo są szczęśliwi, to się pakują potem w relacje w których obie strony są pokrzywdzone i tracą czas #rozowypasek który szuka poważnej relacji.
Możecie mi powiedzieć czym sie kierują ludzie którzy wywierają taką presję na innych? Później dzieciaki idą na roksy i tylko pogłębiają swoje #!$%@?, bo jak wejdą w normalny związek, będą swoją kobietę traktować trochę jak przedmiot. (Swoją drogą jak czytałem tag #roksa to tam były najsmutniejsze opisy seksu jakie mogłem sobie wyobrazić, brakowało tylko zaby grającej na trąbce).

Wchodzisz w związek kiedy poznajesz kogoś z kim do siebie pasujecie a nie szukasz na siłę żeby tylko kogokolwiek przy sobie mieć.

A jak dla kogoś to że regularnie bolcuje randomowe panny jest wyznacznikiem sukcesu to ma wyjątkowo niskie wymagania od swojego życia.

#wychodzimyzprzegrywu
  • 37
@martwy_kotek: Nie znasz się, żaden przegryw na wykopie nie będzie pakował się w toksyczny związek. Mamy parcie, ale na normalny związek, a lament jest o to że go nie mamy, a nie brak różowych. Jak zaczniesz sie udzielać tutaj, czy sam będziesz tworzył feelsowe wpisy to przekonasz się o co właściwie chodzi. Nie chodzi o żadne zaruchanie czy bycie Alfiaczem, tylko dzielenie i wspólne rozwiązywanie problemów ze swoją ukochaną. Szkoda strzępić
Nie znasz się, żaden przegryw na wykopie nie będzie pakował się w toksyczny związek. Mamy parcie, ale na normalny związek, a lament jest o to że go nie mamy, a nie brak różowych. Jak zaczniesz sie udzielać tutaj, czy sam będziesz tworzył feelsowe wpisy to przekonasz się o co właściwie chodzi. Nie chodzi o żadne zaruchanie czy bycie Alfiaczem, tylko dzielenie i wspólne rozwiązywanie problemów ze swoją ukochaną. Szkoda strzępić ryja na
Nie znasz się, żaden przegryw na wykopie nie będzie pakował się w toksyczny związek. Mamy parcie, ale na normalny związek, a lament jest o to że go nie mamy, a nie brak różowych. Jak zaczniesz sie udzielać tutaj, czy sam będziesz tworzył feelsowe wpisy to przekonasz się o co właściwie chodzi. Nie chodzi o żadne zaruchanie czy bycie Alfiaczem, tylko dzielenie i wspólne rozwiązywanie problemów ze swoją ukochaną. Szkoda strzępić ryja na
@martwy_kotek: nie rozumiem co Cię tak wszyscy najeżdżają przecież mówisz prawdę (a przynajmniej wg. mnie, choć może ja nie jestem nowoczesny). Ruchańsko to dla osób powyżej wyznacznik bycia kozakiem (dla wielu wykopków jak można przeczytać wiele postów), nie ruchasz jesteś frajer, taka logika osób powyżej. I przez takie osoby wiele ludzi wpada w kompleksy, nie sprostają głupim wymaganiom społeczeństwa i są nieszczęśliwi.
@martwy_kotek: A czy Ty nie rozumiesz, ze u, przynajmniej u niektórych nie chodzi o żadną społeczną presję tylko o to, że im tego cholernie brakuje? W sensie tej drugiej osoby, jej bliskości, ciepła, miłości, współnego życia, także sexów itd itd.

21 czy 22 lat to już ten wiek, ze takich rzeczy bardzo brakuje. To już nie czasy jak miało się 15 czy 16 lat gdzie o takich rzeczach niewiele się myślało