Wpis z mikrobloga

Witam Mirki i Mirabelki. Od 8 miesięcy prowadzę własny biznes. Zajmuje się klimatyzacją, wentylacją i chłodnictwem. (montuje, serwisuje, sprzedaje urządzenia). Z firmą wystartowałem bez żadnego dofinansowania, zainwestowałem swoje odłożone pieniądze. Obecnie zastanawiam się nad rozwojem firmy. Potrzebuje większy samochód i troszkę sprzętu. W związku z powyższym zastanawiam się nad dofinansowaniem. Czy znacie jakieś programy w których może wziąć udział młoda firma? Czy znacie jakieś godne polecenia firmy zajmujące się tematyką dofinansowań? Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.

#wlasnafirma #firma #januszebiznesu #dofinansowania #dofinansowanie #pytanie #klimatyzacja
  • 20
@BajerOp: Przy starcie firmy orientowałem się w moim Urzędzie Pracy czy coś mi przysługuje. Zapytali o wykształcenie. Jak powiedziałem, że wyższe odprawili mnie. Podobno w naszej okolicy nawet z maturą już ciężko o dofinansowanie z PUP. Wydaje mi się ze pup odpada. Chociaż faktycznie zapytać zawsze warto.
@Kofels: do momentu założenia firmy, chyba nie ma progu, ale są inne wymagania, jak wpiszesz dotacja z pup to kilka pierwszych linków wiele wyjaśnia choć nie wiele. Jeszcze taki tip, idź do swojej byłej uczelni, pewnie mają coś w stylu inkubatora przedsiębiorczości albo studia karier, tam często mają info o dotacjach i się orientują, pomogą ci jako absolwentowi
@eXe1987: Rotenso akurat nie montuje. Niższa półka, zależy w jakiej cenie ktoś chce Ci to wcisnąć. Napisz model i cenę. Dam znać czy warto. Ewentulanie załatwię taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co masz konkretnie do chłodzenia?