Wpis z mikrobloga

Mam propozycję by usunąć opcję usuwania wpisów przez autora postu - czemu ma ona służyć? Moderacja usuwa chamskie i wulgarne komentarze, autor nie musi. Pisząc coś na mikroblogu rozpoczynasz dyskusję i powinna ona przypominać rozmowę. Jak można w zwykłej rozmowie nagle usunąć wypowiedź przeciwnika? Ta opcja nie ma sensu i psuję radość z dyskutowania i wymieniania poglądów, to samo się tyczy tego że ludzie z czarnej nie mogą odpowiadać w moim poście. Czyli mogę prowadząc #60groszyzawpis dać na czarną wszystkich co mają własne poglądy i ew. tych co zapomniałem dodać to pousuwam. Przychodzi szary użytkownik bez wiedzy i jedyne co może przeczytać to wpis i komentarze kolegów liżących jajka i stwierdzić że skoro wszyscy się zgadzają to musi to być prawda. Wiem że trolle mało zarabiają ale nie ułatwiajmy im pracy. Wiem że złapałem bóldupa bo jakiś leszcz pousuwał moje komentarze ale dyskusja chyba nie na tym polega, założyłem tu konto dla rozmów i dyskusji i wkurza mnie że coś tak elementarnego na tym portalu może być utrudniane. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#nowywykop2016 #boldupy #dyskusja trochę #zalesie
  • 3