Wpis z mikrobloga

@marianbaczal: pprzez pół roku agenci na Bali, w NY i Tokio szukali śladów, ale najciemniej pod latarnią. przed przedostatnim miejscem jakie przeszukali to Łódź. na liście zostały im już tylko Radom i Sosnowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@marianbaczal: pytanie czy faktycznie to on, a co jesli specjalnie powiedzieli ze go maja po to aby nie bylo wiecej takiej hecy? Ze niby prokuratura taka zajebista i wszystkich zjapia
  • Odpowiedz
@gustav : Mówią że gość wygląda zupełnie inaczej i że jak go zobaczymy to go nie poznamy z poprzednimi zdjęciami. Bardzo możliwe że zrobili z kogoś kozła ofiarnego, bo przestępca musi się znaleść.
  • Odpowiedz
jeśli to faktycznie on to trochę posmutniałem. Sam sobie się dziwię, bo w końcu złodziej i oszust, ale kibicowałem mu. Odwalił prawdziwy majstersztyk: przygotował się, plan na kilka lat, konsekwencja w dążeniu do celu, nie chlapał jęzorem. I ten uśmieszek na nagraniu: sukces:)
Historia na całkiem dobrą książkę lub film. Dodać obławę, wymianę ognia i murowany hit.
A jeśli to nie on...

  • Odpowiedz
Ci wszyscy idioci myślą, że gość miał cały łup dla siebie. Licząc optymistycznie mieli po 1,25-2mln na głowę. To wcale nie jest tak dużo.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Jeszcze przed chwilą nie było to dla Ciebie tak oczywiste, więc to odznaczenie nadałeś błędnie. Nie każ mi cytować Twojego komentarza z teorią spiskową mówiącą o okradaniu banku, gdy w rzeczywistości okradziono firmę wykonującą usługi z zakresu ochrony osób i mienia.
Czasem lepiej jest przyznać komuś rację, lub choćby zamilknąć.
  • Odpowiedz