Wpis z mikrobloga

Witajcie, mam pytanie odnośnie zakupu szosy. Właściwie jeszcze nie wiem czy uda mi się zorganizować środki odpowiednie, ale pojawiła się ciekawa oferta z mojego miasta, mianowicie rower jak w specyfikacji:
http://katalog.bikeboard.pl/produkt,2013,rowery,8131
Warto za 1600? Stan ok, ale nie ma do niego papierów (gość po prostu jeździ do Niemiec i sprowadza różne rzeczy, przywiózł z 3 takie rowery). Rowerek ma być pierwszym kontaktem z szosą, szukałem przełaja, bo bardziej by mi odpowiadał, ale znaleźć w tym budżecie używkę ciężko.
Rozmiar tego z ogłoszenia to XL (58cm), ja mam ok. 185cm wzrostu.
Tak jak mówiłem, pytam orientacyjnie i na przyszłość też będę wiedział czy szukać podobnego, jak nie zorganizuję kasy to uszosowię MTB ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rower
#szosa
  • 13
@krzysiekdw: @Dreszczyk:
Też wolałbym z papierami. Tak jak mówiłem, nie wiem czy kupie, ale właściciel zaprasza na oględziny, na spokojnie, bez decyzji, więc najwyżej go sobie obejrzę :) W każdym razie wydaje się lepszy niż Triban 500/520 chyba (używka Triban 500 widzę, że i 1700 się cenią).
@brylek: Lepiej kup od kogoś kto zajmuję się sprowadzaniem rowerów. Taki Janusz który sprowadza od garnków po spawarki raczej zdezelowane rowery będzie miał. Jak kupujesz używkę najlepiej osobiście ją obejrzeć. Sprawdzić jak się kręcą łożyska, stan napędu itp. no i oczywiście rozmiar.
@PysznyTemat: tzn on w tym momencie ma same rowery, mówi, że czasem przywiezie samochód, ale głównie rowerki. Obejrzę i tak osobiście, w tamtej okolicy on i tak go szybko nie sprzeda, u mnie w mieście jeżdżą same najtańsze Lazaro i Spartacusy, może się uda ponegocjować, dzięki :)
@brylek:
Nie wiem czy ta sora da radę, zalezy od stylu jazdy. Jedno jest pewne, osprzęt Concept ex to nie najwyzsza półka. Jeśli to mają być zwykłe przejażdzki bez podjazdów pod Sierra Nevade czy Mur de huy to brałbym go.