Wpis z mikrobloga

@hardkorowymoksu: no gadaliśmy długo przed spotkaniem, wydaje się dobrą dziewczyną, nowość dla mnie :D
Nie ma co zapeszać, trzeba zapić ból jajec i optymistycznie patrzeć w przyszłość. Jak nie wyjdzie to nie wyjdzie, na razie zajebiście więc cieszcie się ze mną^^
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: chciałem nie chciałem, nie byłoby to właściwe. Ja wiem, że tu parcie na to motzno jest ale ja mam #niepopularnaopinia - seks powinien być kwintesencją związku a nie jego podstawą. Różnie mi to wychodziło, bardzo różnie dlatego teraz widzę plusy czekania. To się jednak tyczy związku, zależy kto czego szuka.
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: wiesz, miałem wiele trwałych związków, które zaczęły się od seksu na pierwszej czy drugiej randce ale najlepsze miałem kiedy poczekaliśmy chociaż trochę. No warto no. Poza tym dziewczyna niewinna bardzo, urocze to. A mnie bardziej brakowało bliskości niż seksu. Chociaż kiedy teraz siedzę i jaja bolą to przeklinam swoje wartości xDDDD
  • Odpowiedz
@prosecutor: zależy od osoby, budowanie zaufania może trwać trochę plus zaufanie nie jest zaufaniem dopóki nie jest wzajemne i to z tym zawsze miałem największy problem bo nie jestem ufny. Związki bez zaufania są męczarnią dla obojga.
@Astroc: nie piliśmy wina, nie byliśmy u mnie, kupiłem je dla siebie mośku, pisałem przecież :P
  • Odpowiedz
@Astroc: lubię to wino, jakby było mnie stać to pewnie bym pił lepsze ale piję sporo i różnica na butelce kupi mi nowe jutro. Wolę półwytrawne ale nie było.
  • Odpowiedz