Wpis z mikrobloga

Miałem w życiu dziewczyny totalnie we mnie zakochane, no dobra, może 2 albo 3, były też takie z którymi bardzo szybko dochodziło do seksu. Ale #!$%@?, nigdy dosłownie nigdy, żadna dziewczyna nie wykonała pierwszego kroku, nie zainicjowała nawet jednej relacji, a to właśnie to co na początku jest dla mnie najtrudniejsze, bardzo trudno mi zagadać, poznać się, przynajmniej na pierwszych etapach znajomości. #!$%@?ą mnie jakieś #!$%@? spojrzenia, sygnały, chwytanie się za kosmki włosów... Na #!$%@? mi to, żadna #!$%@? mać nigdy nie zagada pierwsza i #!$%@?. Jakby #!$%@? to mi miało zależeć. #!$%@? to będę dalej #tfwnogf

#!$%@? jest to wszystko i tyle.

#rozowepaski #przegryw #zwiazki ##!$%@?
MichaI - Miałem w życiu dziewczyny totalnie we mnie zakochane, no dobra, może 2 albo ...

źródło: comment_7TideJayYUsFtPMDU7aJmQugvJThDPSj.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@uczalka: To raczej głupie tłumaczenie laski, której brak odwagi aby zagadać do faceta. Zagadywać powinien ten, kto jest zainteresowany. Skoro tak chętnie akceptujesz "trdycyjną" rolę faceta jako tego który ma wykonywać pierwszy krok to ciekawe czy akceptujesz też inne tradycyjne role - np. faceta, który jebnie cię w twarz jak zrobisz coś głupiego albo rolę kobiety, jako tej która ma siedzieć w domu i gotować obiadki ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@MichaI: Chyba już faktycznie śpisz, bo nie bardzo wiem, o co Ci chodziło we wpisie powyżej. Mnie w skrócie chodziło o to, że:
1. Są kobiety, które zagadują do facetów.
2. Kobiety nie zagadują do facetów nieciekawych/brzydkich - pierwsza potencjalna przyczyna tego, że żadna do Ciebie nie zagadała.
3. Kobiety rzadko zagadują do facetów zabójczo przystojnych (bo mogą postrzegać w tym za duże ryzyko odrzucenia) - druga potencjalna przyczyna tego,
  • Odpowiedz
  • 3
@MichaI: to raczej zależy, na zachodzie kobiety są bardziej rozwiązłe i nie mają problemu by podejść do gościa i wziąć od niego numer, znam to ze swojego przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SeismicShake: Jeśli kobiety często nie mogą oderwać od niego wzroku, a złapane na "gapieniu się" odwracają spojrzenie i się rumienią, to jest spora szansa, że ma zastosowanie punkt 3... albo że facet jest hipnotyzująco wręcz brzydki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te dwie opcje chyba już dość łatwo od siebie odróżnić.

Edit: Inna sprawa, że w przypadku wielu kobiet trudno stwierdzić, czy się rumienią, przez warstwę tapety.
  • Odpowiedz