Wpis z mikrobloga

@Pierwiastek_z_Czech: Wpisy miał najczęściej pisane na siłę, usilnie starał się #!$%@?ć do nich subtelnych obelg , czasem się udawało, czasem nie. Jeśli chodzi o merytorykę, to 90% tekstu to było wklejanie statystyk, gdzie widać było tendencję do wklejania swoich statystyk wedle reguły "moja statystyka mojsza od twojej". O kontekstach filozoficznych, intelektualnych raczej z nim się nie dało porozmawiać - koleś jest polityczny i tylko w tym wąskim, prymitywnym pryzmacie operuje.
@steve__mcqueen: wulgarny język to fakt, ale merytorycznie (bo nie ma czegoś takiego jak "merytoryka" colego) Koroluk zjadał każdego wykopowego prawaka xD możesz narzekać na statystyki, ale to ciągle fakty, i nie widziałem żeby ktoś skutecznie je podważał w licznych dyskusjach.

koroluk > wykop xD
@NieBojeSieMinusow: Musze troszkę uspokoić Twój niemal onanistyczny zachwyt, otóż bronią koroluka były w 90% statystyki - a w statystykach jest ważna metodologia i kontekst - on to miał w dupie i potem wychodziły takie kwiatki, że grubaski częściej się ruchają (co potwierdził świętą statystyką) i są szczęśliwsze xD Generalnie często gwałcił logikę, a hejty i obelgi na każdym kroku to był mechanizm obronny na zachowanie prawaków (nienawiść, tępienie gorszych, innych i
@steve__mcqueen:

a w statystykach jest ważna metodologia i kontekst


dokładnie, często to podkreślał, orając bezlitośnie kuców xD

potem wychodziły takie kwiatki, że grubaski częściej się ruchają (co potwierdził świętą statystyką) i są szczęśliwsze xD


to było oczywiste prowo, jak to brałeś na poważnie to gratuluje xD

Generalnie często gwałcił logikę


przykłady

To połączenie stało się niejako podstawą do zrobienia sobie z niego bożka przez wykopowych "lewicowców".


żądam beatyfikacji Koroluka xD