Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki! To już koniec naszej #akcjapsylocyby! Dziękuję wam za wszystkie wpłaty i dobre słowa!
Zebraliśmy razem kwotę równą 953,62zł! Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie spodziewałem się, aż tak wielkiej sumy!

Słowa uznania należą się dla:
- @Mirazh - za wpłacenie największej kwoty na naszą akcję. Mirek ten niestety zrezygnował z nagrody, którą zamierzaliśmy mu wysłać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- @Darksitte - za drugą największą wpłatę! Mirek ten dostanie od nas plakat + nagrodę niespodziankę, dane do wysyłki poproszę na PW! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- @Dezynwoltura, @badzio343, @stash, @adiqq, @Hubs0n7, @sabtuzdeamon, @Animu, @dtpe, @triku, @true-true, @supersucker, @myrad, @tomasz-kaliciak, @Jefrey, @siecburdelipowsiach, @muminz, @Dzientak, @Adammik, @kamdz, @rMp77, @LEPIEJWIDOCZNY_WIDOCZNIELEPSZY, @idl3r, @Rozamunda, @El_Dugarro, @MarekKillerMirek - za wpłaty na naszą akcję charytatywną. ()
- @gibpotatoe - za pomoc w organizacji akcji oraz wpłatę. Dzięki!
Dla tych mirków powinno być osobne osiągnięcie! Zostaniecie niestety tylko dopisani na naszym pamiątkowym plakacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz zajmijmy się #rozdajo! Według mikrorandom zwycięzcami są:
@Troo3000 - Książka Orwella - 1984
@Anal91 - Płyta Eminema
Gratuluję i poproszę o dane do wysyłki na PW!
@Felonious_Gru też jest o to proszony, kubek sam nie znajdzie właściciela. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby nie było nudno - w tym w wpisie ostateczne #rozdajo. Za plusa w tym wpisie macie szansę wygrać Kubek klubu sportowego SKSAleksandria ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję wszystkim za udział w naszej charytatywnej akcji! Niestety z powodu mojej choroby, rysowanie szkiców dla was może się opóźnić, lecz nie martwcie się mireczki. Jak ja nie dam rady to kto? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wysyłka wszystkich nagród do końca następnego tygodnia, tylko wyjdę z łóżka.

#rozdajo #pomagajzwykopem #akcjapsylocyby
P.....0 - Witajcie Mirki i Mirabelki! To już koniec naszej #akcjapsylocyby! Dziękuję ...

źródło: comment_NtJtcKmgu36SaPQ8ilCwLurvx0J5tFDE.jpg

Pobierz
  • 18
@Psylocyby30: Moja końcówka w zebranej kwocie ( )

Jeśli chodzi o ten "obraz" to dzięki, ale może zaczekać, nigdzie mi się z tym nie spieszy, pomimo tego, że już coś takiego było wcześniej malowane to czekam na coś z perspektywy dość utalentowanego rysownika (widziałem prace i podoba mi się kreska). Kuruj się!