Wpis z mikrobloga

reżimowych wiadomości nie da się oglądać :/

Wczoraj - sama propaganda sukcesu i jacy jesteśmy ważni, bo premier wymienia niezmiennie te same uprzejmości z głowami państw jest ok, to jeszcze standard, można powiedzieć dziennikarski obowiązek. Poland stronk.


Potem natomiast zemsta na sędziego, kojarząca mi się z materiałami TVNu jak Wiplera pałowali, jakieś fejk konta z fejk kontami rozmawiają, jakieś kulisy24 i facet ma nagonkę życia i już pan sędzia i jego koledzy mogą zapamiętać, żeby władzy nie podskakiwać.

Następnie informacja o posiedzeniu TK. Oficer prowadzący wiadomości wygłosiła na początku dość długi wstęp, co by tłuszcza wiedziała co ma myśleć - czyli jedyna słuszna wykładnia - TK powinien się stosować do nowej ustawy, a prezes TK jest zły i nie dopuszcza sędziów. Potem jakiś kuźwa politolog tłumaczy, że data posiedzenia nie jest przypadkowa, bo parę dni później będzie raport zdawała Komisja Wenecka i jawnie mi w oczy imputuje, że ten nasz Trybunał to będzie czekał na przecieki z Komisji Weneckiej i rozstrzygał tak, żeby się zgadzać z Komisją :|

I dalej to już mi się odechciało oglądać musiałem z poczucia zażenowania się przejść. Tak oczywista propaganda po prostu obraża mój RiGCZ. TVNy czy TVP za PO przynajmniej stosowali jakieś mniej lub bardziej wyszukane socjotechniki, mniej oczywiste manipulacje, a ci ładują kupą prosto w twarz bez krępacji i jeszcze mówią, że to dobrze na cerę robi :\

#neuropa #polityka #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy
  • 6
  • Odpowiedz
@Matyson: ja słyszałem od przedstawicieli rządu, że Komisja Wenecka to się z nimi generalnie zgadza i spór ma tylko polityczny charakter. Nie wiem zatem czemu podejrzewają, że w raporcie mogą paść jakieś słowa krytyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matyson: Po słowie "reżimowe" przestałem czytać bo już wiedziałem z jakiego bagienka wyskoczyłeś xD xD Pewnie chorujesz też na kaczyzm czyli wszędzie widzisz kaczki do których masz potrzebę strzelać xD
  • Odpowiedz
@far_away: wcześniej były pod reżimem PO, teraz są pod reżimem PiS. Jeśli nie mam racji to wyjaśnij dlaczego, a jeśli mam, to po co te pojazdy osobiste ;)
  • Odpowiedz