Wpis z mikrobloga

Pomyślałem sobie że żal mi ludzi którzy posiadają tylko jeden monitor podłączony do komputera. Naszła mnie taka refleksja jak to wygląda wśród Mirków spod tagów #komputery #programowanie (przepraszam jak kogoś uraziło użycie tego tagu)

Ile monitorów masz podłączonych do komputera

  • jeden 49.2% (469)
  • dwa, większy główny i mniejszy dodatkowo 24.3% (232)
  • dwa identyczne 15.5% (148)
  • trzy 3.5% (33)
  • cztery albo więcej 7.5% (71)

Oddanych głosów: 953

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xsiekierax: jak można uważać, że 4+ monitory to popularna opcja. użyj mózgu, u ilu osób to widziałeś? nawet w pracy używamy 3 jak robimy coś rozbudowanego. więc jaka to popularna opcja?
  • Odpowiedz
@ilmash: to co miałem tam dać? tak żeby osoby posiadające więcej niż 4 monitory miały wybór zresztą odpowiedzi mówią same za siebie więcej osób ma 4 albo więcej monitorów od 3 ;) choć ludzie mogą nie rozumieć pytania i mogli policzyć że mają monitor przy komputerze telewizor tablet i telefon i wtedy zaznaczyć 4. debile są niestety na tym świecie
  • Odpowiedz
@xsiekierax: połowa jak nie więcej studentów miała za moich czasów laptop+monitor, gdzie druga odpowiedź się ma z d--y. poza tym ciekawa statystyka i wg mnie podobnie fałszywa, bo konfiguracja na 4 monitory to zwykle grubsza zabawa a tu nagle ponad 60 osób jej niby używa w porównaniu do 3, które jest dość często spotykane. top kek.
  • Odpowiedz
@ilmash: odpowiedź 2 ma sie idealnie do kofiguracji monitor+laptop gdzie masz zazwyczaj główny duży monitor i dodatkowo mniejszy montor z laptopa
co do konfiguracji 4+ monitorów to pewnie idioci sobie podbijali ego albo zliczali wszystkie wyświetlacze w domy ;) niestety zawsze znajdą się takie dzieci.
  • Odpowiedz
@xsiekierax: też byłem studentem i nigdy nie używałem dużego monitora jako głównego. do projektów/programów ok, ale nigdy nie był głównym bo nie postawisz go przed sobą, gdzie masz laptopa a osób z dodatkową klawiaturą...no kogoś tam widziałem, ale to poniżej trzech sigma próby
  • Odpowiedz
@ilmash: ja miałem laptopa wpiętego w stacje dokującą z boku a w centrum duży monitor, wszystko działało praktycznie identycznie jak stacjonarka a jak wychodziłem z domu robiłem tylko klik i zabierałem samego laptopa ;) za stacje dokującą z dodatkowym zasilaczem dałem 100zł może do tego zestaw klawiatura i myszka osobny do domu nie jest to droga rzecz nawet jak dla studentów a da się wygodniej pracować
  • Odpowiedz