Wpis z mikrobloga

Poda ktoś jakieś tytuły książek albo inne poradniki dla początkującego gracza ? Chciałbym się nauczyć grać w pokera a jestem w tym całkiem zielony.

#p---r
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cavou: ksiazki sobie odpusc, jedynie moge polecic P---r Mindset mam gdzieś polską wersje. Takto polecam pokerstrategy i inne strony tego typu, bo strategie pokerowe czesto sie zmieniaja, a np ksiazka z 2005 nie bedzie aktualna
  • Odpowiedz
@Maver87: Napisał przecież strategie gry, nie zasady. Pierwsze lepsze nikt już prawie nie gra mss lub sss. Kolejne zmiany to np dynamika i ante od początku SNG już nie wspominając o samej istocie grania.
  • Odpowiedz
@cavou: słuchaj polika, bo dobrze mówi.

@Maver87: Zasady się nie zmieniają, ale strategia gry na pewno. Kiedyś grało się innymi zasięgami, innymi sizingami. Gra ciągle ewoluuje i żeby móc w pokerze wygrywać należy styl gry dostosowywać do stylu gry przeciwników. Czytanie książek (w zdecydowanej większości) sprzed paru lat jest po prostu stratą czasu i o wiele lepiej uczyć się z for internetowych oglądając filmy szkoleniowe czy dyskutując o
  • Odpowiedz
@cavou: a może chciałbyś książeczki pokerowe kupić? taniej niż allergo. funkiel nufki, nieczytane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam 2 "ważne" do nauki: p---r mindset i small stakes no limit holdem
  • Odpowiedz