Wpis z mikrobloga

Witam mirki z #wroclaw.
Z racji tego, że ostatnio mam więcej czasu, chciałbym coś ze sobą zrobić. Od dawna chodzi mi po głowie uprawianie sportu walki. Szukam jakiegos klubu (boks lub podobne) we wrocławiu, ktory ma treningi na poziomie super niskim, dla dorosłych. Nigdy nie uprawiałem żadnego sportu siłowego wiec zależy mi na treningach, które nie zrażą mnie po pierwszym razie. Czy ktoś z was może polecić jakieś fajne miejsce? póki co znalazłem klub puncher ale moze ktoś poleci coś innego lub zna to miejsce i może coś o nim powiedzieć.
  • 10
@w84me: oczywiscie nie sluchaj @Chicane: i nie idz na zadne zajecia z boksu na silownie typu pure etc. Widzialem co tam robia, to jedyne co robia to ludziom krzywde, uczac od podstaw totalnego gowna. Jak chcesz sie wymeczyc kondycyjnie to mozesz isc, jak chcesz ogarnac technike to omijaj szerokim lukiem.

Dobrze prowadzi Zegan takich poczatkujacych. Mocno meczy z technika, praca nog etc. Sprawdz idz do niego, zobacz czy Ci pasi
@piotr-wroclaw: Gwardie spróbuj, ale ja zdecydowanie Gwardie bardziej polecam kiedy już coś się potrafi. Nie ze względu na to, że Cie będą jakoś mocno klepać, ale tam więcej ludzi to i też trener mniej uwagi niestety poświęca. Jednak ja to wszystko mówię z perspektywy dwuletniej - teraz może coś się zmieniło.
@000loki: dzięki za konkretną odpowiedz. Niestety na stronie nie znalazłem informacji co do godzin zajęć czy cennika ale myślę że wybiorę się tam osobiście. Chyba, że znasz takie informacje?